Бота Cepheus

• ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Здравейте!Преди време излезе следната новина: ''Създадоха непобедим играч на покер

Разбира се, става въпрос не за някакъв робот, а за нов софтуер – дело на учени от Канада. Програмата носи името „Цефей“, като за сега електронният картоиграч е обучен да играе само една игра на покер – Texas Holdem с двама партньори и фиксирани залози.''
      Аз играх срещу него и го победих макар и с малка разлика.Интересно ми е дали някой се е пробвал срещу Цефей и какво мисли по въпроса.Интересно ми е защото в нета има статии по въпроса в които създателите му го описват едва ли не като непобедим и че ако срещу него се изправи най-добрият играч на покер в най лошия случай ще завършат наравно.Цефей играе само хедс ъп лимит холдем.Аз пък съм на светлинни години от играта на професионалистите не само в тая разновидност но и във всички останали.Основно играя СНГ и МТТ турнири на ниски лимити,които нямат много общо с хедс ъп лимит холдем.Сигурно съм го бил тоя Цефей на чист късмет-как мислите?Да продължавам ли да си цъкам СНГ-та за по 0.10$, или да предизвикам Фил Айви , или Том Дуан на хедс ъп лимит с хай-стек залози:D ?(
  • 3 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ELBI77 и добре дошъл в общността ни!

Чудесна първа публикация и интересна тема. Тя вече беше повдигната от stefan275, който също има известен опит в играта срещу Cepheus и мисля че ще има какво да споделите като мнения. За това можеш да погледнеш тази тема: "CEPHEUS и Claudico" бунтът на машините където него, както и за новия бот - Клаудико. :)

Ще се радвам, ако видя и други твои коментари и дискусии във форума и те каня да се представиш на общността ни - в специалния раздел за целта, за да научим повече за теб.

Поздрави,
      Александър
    • DonkTerrorist
      DonkTerrorist
      Бронз
      направо търси пари и скачай срещу протата :) няма какво да се чудиш и да си губиш времето на десет центови донкаменти
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Докато пишех темата междувременно се регистрирах в един фрийрол в Покерсарс.Турнира започна и с радост видях КК в първата си ръка.С победоносна усмивка и настървение играх рейз-рирейз-олл ин/както си го пише по книгите/ и не щеш ли противника ми показа АА.X( Така АЗ,победителя на митичния и непобедим Цефей бях пометен с един замах от руски играч на фрийроли и натрупаното ми до момента самочуствие се изпари , а с него и желанието ми да се хваля как съм победил ,,непобедимия’’.Горчивия опит ми даде поредния урок :,,НИКОГА НЕ ВЛИЗАЙ ПРЕФЛОП ОЛ ИН СРЕЩУ РУСНАК НА ФРИЙРОЛ С РЪКА ПО-НИСКА ОТ АА!”X(
      Благодаря на DonkTerrorist за доверието, но ще си продължа на ниските лимити докато тия от университета не си подобрят творението поне до степен да може да изкара пет минути на фрийрол в Покерстарс:tongue: