Разлика в генериран рейк в HM2 , спрямо PKR

• BAIFIFPOKER
      BAIFIFPOKER
      Бронз
      Здравейте, имам следният проблем.. Играя кеш маси в ПКР и днес разбрах, че има 1/3 разминаване на долу в генерирания рейк , който виждам в HM2 и този , който реално имам в ПКР, някой може ли да помогне с информация.. ?
  • 8 отговора
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      и аз го имах тоя проблем преди месеци. И след като никой не ми обясни защо, просто спрях да играя там. Порови в архива за моята тема ако ти се занимава.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте,

рейкът който се отчита в PKR е реалният. Явно HM2 не го отчита правилно.За подробности и повече информация може да се свържете директно с поддръжката : support@holdemmanager.com

Поздрави,
      Георги
    • BAIFIFPOKER
      BAIFIFPOKER
      Бронз
      Благодаря за инфото !
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей BAIFIFPOKER,

Можеш ли да кажеш какъв формат играеш, защото може да има по-точна информация във форумите на Hold'em Manager.

Ето пример от тази година, в която от Hold'em Manager си казват че е възможно да има грешно отчитане или липсата на такова в дадени ситуации: http://forums.holdemmanager.com/general-support/527442-difference-between-hem-pkr.html

didomarinov, както Ангел ти е отговорил в темата - случва се тракинг софтуерите да бъркат и да не отчитат правилно рейка. Може да се случи поради куп причини - грешно разчитане на ръката, проблем при записването във файла, липса на данни, ако си станал преди края на раздаването и т.н. Това е нормално и е коментирано не веднъж, че не трябва да се разчита на тракинг софтуера относно тази информация, защото понякога може да е супер точна, но понякога може да има значителна разлика.

Поздрави,
      Александър
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравейте,

При мен HM2 отчита рейка по същия начин, като PKR.
      Чудя се дали на NL2-4 не е специално объркването по някаква причина..

Поздрави,
      Деан
    • DonkTerrorist
      DonkTerrorist
      Бронз
      не е от лимитите , играя 25 /50 нл и има значителна разлика т.е. хем2 отчита по голям рейк
    • stanimirkatev
      stanimirkatev
      Бронз
      Здравейте,

Къде мога да следя рейк който ПКР отчита?

Мерси achko.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей stanimirkatev,

Можеш да следиш своят рейк чрез StrategyPoints (получаваш 3 StrategyPoints за всеки $1 платен рейк), които получаваш за играта си в PKR на ТАЗИ страница, като гледаш само точките, получени за игра в залата, но не и бонус StrategyPoints.

Друг начин е, като следиш своите PKR точки (получаваш 100 PKR точки за всеки $1 платен рейк), като отново бонус PKR точки спечелени по някакъв начин не се зачитат.

Поздрави,
      achko