Днес не трябваше ли да има тренировка?

• pankratt
      pankratt
      Сребро
      Здравейте,
      За днес, мисля че, имаше планирана тренивровка?! А къде е тя сега? Защо обявените тренировки постоянно се отлагат и се преместват без да има каквото и да е съобщение за това?
      Все пак всеки си планира нещата и би било добре да се знае - до преди 3 часа я имаше в списъка, сега я няма???
      Няма да е лошо да има някакъв план, нали?
      С уважение, Таня
  • 4 отговора
    • kroasant
      kroasant
      Начален
      И аз искам да попитам защо няма тренировка ??
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравейте,

За съжаление не знам каква е причината за объркването с тренировката.
      Сигнализирал съм за случая на AlpinaBG и той ще отговори когато има възможност.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pankratt,

Съжалявам, че понякога се получава така - но не винаги можем да планираме тренировките предварително, а те са зададени да се нагласяват автоматично.
      В момента искаме да стартираме една поредица и се появиха някои размествания в графика.

Все пак, за да всичко е ясно от много по-рано, защото разбирам как всеки иска да си планира нещата предварително - ще обявяваме предстоящите тренировки в началото на месеца, в съответните им теми - както беше до сега.

В деня на тренировката винаги ще има новина, от сутринта, така че ако има промяна - тя ще се обявява навреме, а не в последния момент.

В момента мога само да кажа, че отменената този вторник тренировка за статус Сребро, водена от N0pr3s3n7 ще се проведе в понеделник, 22-ри юни, от 19:00 и ще има специален гост.

Поздрави,
      Александър
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      Благодаря за изчерпателния отговор!