Как да променя потребителско име

• StayAwayFromMe
      StayAwayFromMe
      Бронз
      Здравейте,

Имам стар акаунт в покестарс, който се ползва от друг човек. Искам да направя промяна на това и да регистрирам този, който ползвам в момента, но не виждам опция за промяна. Малко помощ :)
  • 4 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, StayAwayFromMe

Не съм сигурен дали съм разбрал правилно въпроса ти, но...
      Според правилата на залите, един човек има право само на един акаунт, като няма право да го предостъпва на трети лица по каквато и да е причина! Нарушаването на тези правила се наказва строго от покер залите.

Смяна на никнейма също не може да се прави в тази зала доколкото ми е известно.

Поздрави,
      Иван
    • StayAwayFromMe
      StayAwayFromMe
      Бронз
      Здравей,

Идеята е така, че този акаунт беше на баща ми, които той сега сам си ползва. Аз не живея вече там и си имам собстен акаунт. Тъй като профила тук е мой може ли да го линкна към моя или трябва да си направя нова регистрация във форума, за да мога да си трупам точки.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, StayAwayFromMe

За да можеш да трупаш точки тук, акаунта ти в покер залата трябва да е създаден по указанията за това от секцията ни за Покер зали . За съжаление вече създадена сметка в тази зала не може да бъде тракната към нас за да трупаш StrategyPoints. Единствения начин е ако си направиш сметка в зала в която все още нямаш такава.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей StayAwayFromMe

Преди да продължим напред, първо трябва да отговориш на следния въпрос - твоята сметка в PokerStars тракната ли е към PokerStrategy.com или не?

Това можеш да провериш чрез менюто "My Account" - като погледнеш за опцията "Information Sharing" http://a1.pokerstrategy-res.cloudinary.com/image/upload/v1/user/csksfp9b08woq/forum/tfxefxevhajsdv6iwvrk.png

Поздрави,
      Александър