Имам въпрос за статуса!

• 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей yordanov70,

Какъв по-точно е въпросът ти?

Поздрави,
      achko
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей yordanov70,

Имах отворен прозорец с въпроса ти по-рано, когато ме информираха за него, но едва сега мога да погледна по-подробно случая ти.

Радвам се да ти отговоря, че статусът ти ще се запази и следващия месец.

Поздрави,
      Александър
    • yordanov70
      yordanov70
      Бронз
      Здравейте,

Въпросът ми беше, дали статусът ми ще се запази и през следващият месец или ще изтече на 30.06 както пише?

Благодаря, за отговора.
    • h3r0o
      h3r0o
      Бронз
      Здравейте,
      След като направих депозит в ПКР и получих 30те $, все още съм със статус Бронз а не Сребро. Също така, как мога да разбера какъв рейкбек получавам, тъй като пише, че е до 32% ?
      Благодаря!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей h3r0o,

Относно StrategyPoints

За съжаление в момента от PKR имат технически проблем и не могат да ни предоставят информацията, която ни е нужна за да получиш твоите StrategyPoints, както можеш да видиш на страницата с детайлна информация за тях: http://bg.pokerstrategy.com/home/strategypoints/
      Обичайното забавяне е от 2-3 дни, но сега са много повече.

Информирани са, но все още не могат да го отстранят.

В твоя случай обаче лесно можем да ти дадем ръчно статуса. За целта ще те помоля да влезеш в сметката си в PKR и да направиш скрийншот на следното меню My PKR - Bonuses >>> http://prntscr.com/6msgen

След това качи изображението в dropbox или някъде другаде, така че да го имаш като линк и чрез тази страница http://bg.pokerstrategy.com/home/support/ ни изпрати тикет. В него напиши "For AlpinaBG, regarding missing StrategyPoints", обясни накратко случая (по възможност на английски език) и остави линк към това изображение.

По този начин ще мога да погледна профила ти, да видя че си получил безплатните пари за игра на покер и че си направил депозит - тъй като в полето за бонусите ще пише кой бонус си активирал и кога - което ще ми позволи да ти задам ръчен статус сребро.

Благодаря ти предварително за съдействието!

Относно рейкбека до 32%

Предложението за до 32% рейкбек се активира с първия ти депозит в залата, като представлява стъпаловидна месечна рейкбек сделка в PKR. Ако генерираш поне $25 рейк, ще получиш 10% рейкбек. В случай че генерираш поне $150 рейк - ще получиш 20% рейкбек, а ако генерираш над $450 рейк, ще получиш 32% рейкбек.

Това колко рейк си генерирал в залата можеш да научиш по 2 начина
      Следиш твоите StrategyPoints, тъй като $1 рейк = 3 StrategyPoints. Точно в момента обаче тази опция не работи, защото липсва информация за тях, но се надявам скоро този проблем да бъде решен.

Следиш твоите PKR points в залата - получаваш 100 PKR points за $1 рейк, като имай предвид обаче, че също така получаваш най-различни бонус от PKR points, можеш да печелиш от тях в турнири и т.н. - така получени точки не могат да се смятат за рейка ти, така че трябва много следене.

Когато имаш активиран бонус - чрез него и условията му можеш да следиш колко рейк си направил. С бонуса с код PS125 - за всеки 400 PKR Points ще изчистваш $1 от бонуса ти,който се освобождава на части от 1%. Т.е. като изчистиш $1 например, значи си генерирал $4 рейк. Имай предвид обаче, че получените пари от бонуси се вадят от сумата на генерирания рейк, преди да бъде сметнат рейкбека.

За това ти препоръчвам да се запознаеш със следната страница, на които ще намериш полезна и детайлна информация свързана с безплатните пари за игра на покер в тази зала:
      Често задавани въпроси и информация за безплатните ти пари в PKR

Поздрави,
      Александър