nvjbulgaria bLog[soon new title]

• nvjbulgaria
      nvjbulgaria
      Бронз
      Така кратко инфо за мен:
      Аз съм на 19 години студент,който ще бъде 2 ри курс от 1 Октомври(Уча програмиране).Играя покер от 2010 година като имах временни прекъсвания.Не съм депозирал нито 1 лев от личните пари за покер а имаше период в който се издържах само от това.
      Какви са ми целите за тези три месеца:

:spade: :spade: :spade: 1,5 милиона ръце:spade: :spade: :spade:
      :spade: :spade: :spade: $$$$$$$$$$$$$:spade: :spade: :spade:
      Това са 2 те основни цели - предизвикателството започва от 01.07.2015.Текущия ми БР е 182$ ,като ще играя през тези дни и ще постна пак с колко започвам на 30.07.
      Какво ще играя и как ще го играя?
      Започвам от NL2 zoom 4 къси и 4 дълги маси.На 50 БИ качвам нива.Не съм решил на кой лимит ще спра да качвам ,но най-вероятно ще е NL25 ,защото нагоре нямам опит и знания.Предишни winrate-ове нямам снимки да кача ,но помня беше около 8-9бб/100 NL5 NL10 8-9/100 NL25 4-5/10.
      [b]Този блог го правя с цел да следя прогреса си и за забавление ще поствам интересни ръце от BOOM!
      Като тази например:
      http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/14131153_2B2F5E7096
  • 49 отговора
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Много ще ме надъхаш, ако успееш да вкараш обема. За толкова ръце може и малко по-дийп брм. :f_thumbsup:
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      ГЛ!
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Аз толкова ръце не съм направил лайфтайм :D Иначе ти пожелавам успех въпреки че не знам дали е възможно да го постигнеш без да се побъркаш :D
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Това възможно ли е да се направи ?

Успех, много игра ми се вижда:roto2:
    • Cradlea
      Cradlea
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      Това възможно ли е да се направи ?

Успех, много игра ми се вижда:roto2:
      И аз това си мислех. Теоретично е възможно разбира се.

Не съм сигурен по колко ръце на час ще се правят с 8 ZOOM маси, но предполагам ще бъдат около 2к, може би малко повече заради четирите FR.

Това са по около 8 часа игра на ден без почивен ден. Отделно без някакъв помощен софтуер не виждам как се играят 8 ZOOM маси.
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Ти тва ако успееш да го направиш, ще те намеря и лично ще ти дам 5К лв! На мен това ми е мечтата, да мога да играя по 7-8 часа на ден.:rage:
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      някакви сайд бетове някой? може да спазарим някой коефициент, ако има интерес. Аз съм агеинст.

Cradlea към 2100/2200 ръце на час са горе-долу 17/15 ;)

anyway gl OP!
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      При 250 ръце на час на маса ->8*250=2000 ръце/час => 1.5М/2к=750 часа => 250 часа/месец => 8 часа и 20 мин на ден ;
      С мн дисциплина може да се направи(незнам само дали винаги има достатъчно трафик, но на тия нива би трябвало да има), но единственият смисъл е ако си убеден че кръшваш нивата и искаш да правиш банка, определено би било по-добре иначе да играеш по-малко на по-високи нива и да си анализираш играта междувременно.

Успех!
    • vepaks
      vepaks
      Бронз
      Всичко е възможно с чаша кафе и по една цигара на час )))

Руснак го е направил, защо не и той да се справи!

Ето и резултатите на братушката Snaxtop

За два дни:

Графика 2 дни:

NL2 Месец:

NL5 Месец

Общо 500 000 ръце за месец на NL2 и NL5

Успех nvjbulgaria!
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      тва за месец, я 3 изкарай така. То има няколко героя и 1 милион ръце на 100нл направиха за месеца и са брейк ивън. Ама 1,5ММ за 3 месеца и да си на профит, не ми се вярва. Макар че на стотинките може и да стане де, де да знам.
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Тея руснаците големи машини

Нл2 за 1месец

Успех !
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      При 250 ръце на час на маса ->8*250=2000 ръце/час => 1.5М/2к=750 часа => 250 часа/месец => 8 часа и 20 мин на ден ;
      С мн дисциплина може да се направи(незнам само дали винаги има достатъчно трафик, но на тия нива би трябвало да има), но единственият смисъл е ако си убеден че

Предполагам са ти точни сметките, не ми се смята. На толкова маси зоом това значи буквално всяка 1-2 сек да имаш решение/2. По 8 часа на ден и при положение че като си легнеш ще ти изкачат карти в глава за 3 месеца ми се вижда доста хард кор дори и медикаменти да взимаш.
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Не виждам логика в инвестиция/възвращаемост да си "но-лайфър" заради Нл10. Лично на мен ми се струва адски безмислено, ама ти си знаеш. Гл
    • MonsterHand777
      MonsterHand777
      Бронз
      Успех, Харесвам когато се грайнди здраво :)
    • h1TthAT
      h1TthAT
      Бронз
      Ако акунта ти е логнат към някой хенд рейс+бонус депосит ще има валю в подобен обем. Като цяло съм скептичен... Дано мотивацията ти е същата и след 1 месец!
      Успех!
    • nvjbulgaria
      nvjbulgaria
      Бронз
      Здравейте, банката ми в момента е 210$.Благодаря на всички.Наистина това е супер много игра ,но се надявам да успея да го постигна.Утре сутринта започвам да играя и трябва да направя около 17 хиляди ръце.Смятам ,че ще успея да играя доста време на ден.Надявам се да не изникват някакви странични неща ,който да ми попречат.Ще пост-вам графики за деня също така и смятам да пиша как се чувствам дали мога да спя нормално дали имам главоболие и т.н.
    • halcyoon
      halcyoon
      Бронз
      Моя съвет е - пази си здравето!! По абсолютно никакъв начин не виждам как това предизвикателство ще ти е от полза!! Теа юнашки чалънджи г иостави на братята руснаци и корейци, аз лично не съм убеден, че бих приел да направя толкова ръце дори и за шестцифрена сума (ако трябва да съм на плюс, разбира се)....
    • nvjbulgaria
      nvjbulgaria
      Бронз
      Днес беше ужасен ден ривърът не беше с мен изобщо.Ама нали знаете ,какво казват на който не му върви в хазарта му върви в любовта ха-ха.Ето това е графиката не съм доволен като цяло.Отивам да по-спортувам малко ,че това бяха доста часове игра.Утре продължавам.
    • nvjbulgaria
      nvjbulgaria
      Бронз
      Ден 2

Много грешки се допускат на 8-те маси зуум не съм доволен трябва да се опитам да играя по-оптимално.Това са само 15,000 ръце днес играх с ХЪД и по-бавно сменя и ми засича след 10 хил ръка и по-бавни стават реакциите.Това е за сега продължаваме напред!