Проверка на самоличност.. ?!

• panovgundi
      panovgundi
      Начален
      Здравейте хора искам да ви споделя следното и искам да ви чуя мнението по въпроса. Направих си сметка във покерстратегия реших теста.. избрах залата която искам да играя всичко е 6.. така следващатата стъпка беше да пратя снимки пратих и 3 те снимки и от покерстратегия ми се обаждат за проверка на самоличноста казват..... и знаете ли каква проверка беше питаха ме разни въпроси свързани със покера.... ?! Искам да ви попитам всички вас така ли се проверяват данни мислех, че ще ме попитат нещо ЕГН адрес да сравнят с личната карта да няма измама те ме питат някви въпроси свързани с покера.... и ако това е проверка на самоличноста...... и на другия ден разбира се капитала ми беше отказан .... и сега какво немога да си направя нова сметка защото вече ми имат личната карта ... изпързаляха ме както си пише по книгите. Чакам мнения благодаря ви :)
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей panovgundi,

Съжалявам да разбера, че не си бил одобрен за получаването на безплатния начален капитал. Телефонната проверка е част от проверката на самоличността и има за цел да потвърди, че дадено лице само е преминало покер теста ни. Затова и въпросите, които са ти задали моите колеги са били свързани с покер.

Не ти препоръчвам да си създаваш нова регистрация в сайта, защото един потребител може да има само една регистрация и е много вероятно втората ти регистрация да бъде затворена.

Разбира се, ти все пак можеш да се възползваш от учебните материали и услуги, предлагани от PokerStrategy.com, ако сама направиш депозит в една от нашите партньорски покер зали. Така не само ще си осигуриш достъп до повече обучителни статии и видеоматериали, но и ще получиш най-добрия бонус за първи депозит.

Поздрави,
      Станислав
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      е като си решил теста какъв ти е бил проблема да отговориш на въпросите?
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от arsenalpz
      е като си решил теста какъв ти е бил проблема да отговориш на въпросите?
      Задали са му най-трудните, че да го "изпързалят" :D

Това е иронично разбира се, надявам се разбира, че PokerStrategy нямат за цел да го изпързалят - тяхната цел е да дадат капитала на колото се може повече хора, които да играят с него дълго време :P ... За да не е даден капитала, причина си има.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      здр един приятел го питаха какво е флоп какво е турн и бля бля какво е флъш и естествено тои каза де да знам сега съм сънен и още незнам за какво ми говорите и на другия ден му преведоха 50$ така че какво да ти кажа :) депозираи си собствени средства и пак си ползваи бонусите на саита. специално за мене тея 50$ трябва да ги дават когато човек е изиграл поне едно 10к ръце :) лично мое мнение :) пак ако се развиваш добре и сами могат да ти предложат бонус от 50$ :) така че играи и се забавляваи :)