$45 начални

• vladimirvulov
      vladimirvulov
      Бронз
      Здравейте, в четвъртък или петък се регистрирах в ПКР и до момента нямам преведените $45. Пишеше до 72 часа, а до краят им остават 4-5 часа. Означава ли това, че днес ще получа субсидията ?
  • 8 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

Причината за забавянето най-вероятно са почивните дни :f_thumbsup: .Ще трябва да изчакаш малко повечко и предполагам ако си следвал указанията ни всичко ще е наред.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК

Поздрави,
      Боби
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей vladimirvulov,

За съжаление в момента има проблем с трансферите, като засяга и периода през който си кандидатствал за безплатните пари за игра на покер - ще информирам за състоянието в тази тема: http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=445179#post445179

Надявам се скоро да бъде отстранен и да можеш да получиш парите, но за момента не мога да кажа в какви срокове може да се случи, за това ти препоръчвам да използваш това време, за да се запознаеш с част от учебното съдържание на нашия сайт, което ще ти е от полза за успешната и печеливша игра на покер:

Статии за Покер Стратегии
      Видео материали

Поздрави,
      Александър
    • damapika76
      damapika76
      Начален
      Здравейте!Преди 4 дни се регистрирах в PKR а все още нямам преведени безплатни пари.Какъв е проблема?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей damapika76 и добре дошла във форума ни!

За момента всичко с трансфера на безплатните ти пари от наша страна е наред - чакаме залата да ги обработи и начисли по сметката ти.
      Моля, имай предвид обаче, че те не работят в съботно/неделни и други почивни дни.

За това ще те помоля за малко търпение, тъй като най-вероятно ще са по сметката ти в началото на идната седмица.

Надявам се те видя активна в общността ни и за начало те каня да се представиш на останалите в специалния раздел за целта - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • dobri6
      dobri6
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор!
    • mityooo
      mityooo
      Начален
      Здравейте искам да попитам защо не мога да получа началните 45 $. Присъединих се преди 2 седмици, но не ми дава да го заявя.
    • Публикацията е премахната

• djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей mityooo,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

В момента актуалното ни предложение е следното:

Безплатни $20 в Покерстарс - получават се след регистрация и начален депозит от минимум 10$ .

Началните 45$ последно бяха за PKR ,но в момента залата търпи промени и предложението засега не е активно.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Боби.