зали как е положението

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Пичове от година и нещо не съм разцъквал и взех нова щайга. Следователно паролите и имената на залите не си ги помня много а и искам да почна в нова зала. Та въпроса ми е как е трафика в кейка, 888, еверест и може ли да си играе от бг и може ли да се правят нови ацц защото знам че в някой можеше да се играе само ако имаш старо мерси предварително
  • 18 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, pokerspike

За съжаление в момента залите които приемат регистрации от България е доста ограничен и можеш да ги видиш в секцията ни Покер зали .

Поздрави,
      Иван
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Благодаря но поради това че този отговор не ме одувлетворява ще попитам по конкретно
      В кейка които позволява регистрация от бг как е трафика по конкретно кеш маските от нл2 до нл50
      В евереста имам стара регистрация отпреди много време ако се пробвам 15 пъти може и да налучкам, ако имам стара мога ли да играя кеш и отново как е трафика на същите лимити
    • Публикацията е премахната

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Отворен съм към предложения за зала с що годе добър трафик приемаща бг регистрации не член на покер стратеджи

Ако е извън правилата сори ама ми се разцъква в такава зала
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, pokerspike

В Еверест не може да се играе и със стара регистрация. В кейк нямам наблюдения за трафика, като преди да депозираш те съветвам да погледнеш тази тема http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=48067.

Поздрави,
      Иван
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Ебати модераторите братче, как спите нощем вие ве.. предлагате на човека да депозира в зала дет повече няма си види парите?!?! :appl:
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      След като се повдигна въпроса и аз ще се включа. Добре че е тази тема за кейк, за да се ориентират хората да не депозирта там. Именно това ме спря и мен преди време. Но след като има такива проблеми със залата не е ли редно да я свалите и да не бъда в списъка със зали, които може да се играе ?
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, inevitablee

Благодаря, че попита. Спах много добре, като едвам отлепих преди малко...

Между другото, ако беше си направил труда да прочетеш мненията преди да пишеш, предполагам щеше да видиш, че единственото нещо което предлагам в тази тема е линка към темата с проблемите при теглене в тази зала. Другото са отговори на конкретни въпроси от pokerspike.

Поздрави,
      Иван
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Темата за кейка трябва да й смените името и да я кръстите-"Cash out-Няколко години чакане."
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      @Vankata112
      Ти на първо място човек ли си или модератор?? Във първото ти мнение не виждам никъде да си написал за опасността при избор на Кейк.. едва после (след като друг човек се намесва) си предложил да погледне някаква си тема при условие, че със сигурност знаеш, че човек ако сега си вкара парите в тая зала, то никога няма да ги види!! :|
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей inevitablee,

Съгласен съм обаче, че отговорът на Vankata112 е трябвало да бъде много по-информативен, за което ще поговоря не само с него, но и екипа като цяло.
      Със сигурност не е целял това, което смяташ - напротив не е искал да се обръща внимание към тази зала точно поради посочените от теб причини.

Не съм съгласен обаче с другото и би ли ми посочил къде в думите на Vankata112 видя покана да се депозира в WinCake? Мисля че доста добре предупреди pokerspike първо да погледне темата за това колко хора с месеци, дори повече от година и няколко месеца чакат изплащане на суми от там.

Тази зала не я рекламираме по никакъв активен начин и мисля че не веднъж обясних причините по които все още я "държим".
      Също така в указанията за регистрация в нея има ясни предупреждения за случващото се, а такива имаше близо 2 години преди да се появят тези случаи.

Относно това защо я виждаме в Българската общност - единствената причина е това че толкова много други зали напуснаха пазара ни - WinCake е на последно място в списъка и в другите общности едва ли се забелязва от някого - пример как изглежда страницата със зали от друга държава: http://prntscr.com/7n0tk5

P.S. Виждам че си коментирал още веднъж, докато съм писал публикацията си. Ще отговоря със скрийншоти на двете страници относно залата, които потребителите виждат преди да свалят указанията и към които е бил насочен:
      http://prntscr.com/7n0w5l
      http://prntscr.com/7n0wr4

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

На кратко за залите, в които можеш да се регистрираш, НО не трябва да го правиш, ако имаш предишна сметка - в този случай трябва да ползваш нея. Ако нямаш спомен дали имаш регистрация в дадена зала - можеш погледнеш профила си, за да видиш къде си въвел данни http://bg.pokerstrategy.com/home/profile/ или да се свържеш със съответната зала, ако си забравил данните си в нея:
      PokerStars.bg - единствената зала, която има лиценз за опериране в България. Приема нови регистрации, но ако имаш предишна - трябва да ползваш нея.
      PKR
      Poker Heaven - залата е в черния списък на комисията по хазарта и някои играчи от България имат проблем с достъпа до нея.
      WinCake - непрепоръчително да играеш в нея, защото играчи чакат с месеци да си изтеглят парите.

Зали, които не приемат нови регистрации от територията на България:
      888poker
      Full Tilt
      bet365
      Т.е. трябва да си имал стара регистрация в тях.

Поздрави,
      Александър
    • veselushkoo
      veselushkoo
      Бронз
      Здравей AlpinaBg.......Един познат ми изпрати Full Tilt и си направих регистрация. И искам да Питам 888poker не е ли възможно някой да ми го изпрати ако го има.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей veselushkoo,

Ще ти отговоря така - тези зали са ни партньори и имаме предложения за тях, но официално не приемат нови потребители от България и не ни разрешават да ги рекламираме активно пред българските играчи поради закона за хазарта. За това нямам право да ти отговоря положително на този въпрос. ;)

Поздрави,
      Александър
    • veselushkoo
      veselushkoo
      Бронз
      :)
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Вие се едно само тоя форум на планетата .. търсете малко всичко се намира . Ясно че след закона и затварянето на покер залите покерстратеджито запада от към трафик много здраво и те просто няма какво да направят .
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Виждам че стана разгорещена тема обаче реших да се върна в пкр защото има трафик(достатъчно като за мен 2-3 масички през деня) и много риба тъй че подготвям въдиците и пожелавам добър лов на всички
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново pokerspike,

Мисля че няма да сбъркаш с играта там.
      Мнозина не харесват софтуера и някои неудобства, но не мисля че има недоволен от играчите в залата. ;)

Поздрави,
      Александър