Помогнете с избора на телефон

• LudmilTsetkov
      LudmilTsetkov
      Начален
      Привет! Ще сменям телефона и искам нещо с голям екран /5.5+ инча/ до около 500-600 лв. От няколко дни търся и съм се спрял на тези 3 модела:
      LG G3
      HTC Desire 820
      Samsung Galaxy Note 3 Neo
      Сега съм с Моторола и нямам наблюдение върху другите марки ще се радвам да споделите мнение. Също така може да препоръчате и нещо друго.
  • 29 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей LudmilTsetkov,

Според мен, който и от 3-те телефона да купиш няма да сгрешиш. LG-то е от по-висок клас, с най-хубав дислей, така че ако влиза в ценовият ти клас бих ти препоръчал него.

Поздрави,
      achko
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Аз лично бихте си взел Samsung-a. Нищо по специално просто мн. ме кефи :f_biggrin:
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      LG G3 е най-добрият избор от предложените.Успех с избора.
    • LudmilTsetkov
      LudmilTsetkov
      Начален
      ОК HTC-то отпада. Обаче не мога да реша кой от другите 2. Самсунга ми харесва повече на външен вид но май LG е по добър хардуерно. Ще отида до някой магазин за да ги видя на живо. Благодаря за насоките!
    • fish20
      fish20
      Бронз
      Дай още 200 лева и си вземи HTC One X :)
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      От приятел работещ в тази сфера знам че HTC дефектират супер често.
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Един глас от мен за LG.
    • cabecmabec
      cabecmabec
      Бронз
      Бате, зависи за кво ще го ползваш...
      Ако ти трябва нещо голямо за покер, просто си вземи един таблет за 150-200 лева.
      Напоследък чувам добри отзиви за сонитата, скоро на жената и взех z2 и е супер доволна за момента, но е малко над бюджета ти.
      3 години съм със Самсунг и съм адски недоволен (с изключение на първите 6 месеца).
      От написаните естествено, че LG-то.
      Все пак разгледай сонитата. ХТЦ-то според мен не е добър вариант.
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      Аз съм скаран с техниката но Lenovo гледам с страхотни параметри на сравнително ниски цени. Но незнам колко са чупливи като телефони. Разправят че понеже е нова фирма затова са толкова евтини, и ако това е причина със сигурност има телефони с доста сполучливи параметри.
      П.С. гледах някакви с окта коре за 480 и 600 лева.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Ако някой може да сподели мнение за леново - и на мен ще ми е полезно. Иначе от трита аз бих взела LG-то.

Поздрави,
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      A806 Аз си взех това преди 5-6 месеца и съм супер доволен 2рам 8ядрен процесор 13мп камера. Не съм имал никакви проблеми
    • Didonikolov
      Didonikolov
      Бронз
      143$ ? Нямам какво да кажа .. ще се метам и аз на такъв явно. А има ли проблем с доставката като сме в БГ ?
      П.С. Абе antipraslak какъв е тоя сайт, какви са тия евтини телефони, да не са някакви реплики ?
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      Има и ментета естествено :) Селарът трябва да има минимум 97-98 % позитивен фиидбек, няколко хиляди продадени артикула и диамантчета около профила му. Писах им предварително да ми го руутнат , да сменят езика и да ми го пратят като гифт. Пристигна за 11 дена , но обикновено пристигат за 20-30 дена , ако не пристигне до 60 дена трябва да отвориш диспут и ще ти върнат парите. Иначе не можах да мина метър и плащах мито и ддс около 35 лв май беше, въпреки че китаеца ми го изпрати като подарък :)
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      И аз си бях харесал Lenovo преди месец. Разпитах едно приятелче - компютърен специалист. Та той ми каза - "Lenovo както всички китайски фирми обичат да печелят пари и възлагат на много подизпълнители да сглобяват телефони, та много често не се знае какво има вътре - пише 4 ядрен процесор, софтуерно изписва същото но не е 4 ядрен процесор.. и така е и за другите части вътре. " Каза ми ако си взимам да е от някой от мобилните оператори - с гаранция и т.н... иначе редовно си пазарувам от Alliexpress но не и електроника...
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Иначе съм си харесам този, но на мен ми трябва с две сим карти

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LENOVO-P70-BLUE-DUAL-SIM-/p/578926
    • achko
      achko
      Бронз
      Ако ще говорим и за китайски телефони то тогава Xiaomi безапелационно са най-добрия избор.

@BigSmileBG Това не е вярно - Ако телефона не отговаря на описанието просто не е Lenovo, а реплика. Както колегата по-горе каза ако купуваш от продавачи с висок рейтинг и няколко хиляди продажби всичко е ОК. Аз самият карам с китайски телефони вече над 3 години и съм супер доволен от избора си.

Определено ако ще се купува китаец Xiaomi са най-добрия избор, като имат модели в различните ценови нива.

Поздрави,
      achko
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Със Lenovo A536 съм,работи перфектно,върши работа и за покер.За повече от 6 месеца употреба не съм открил бъгове и дефекти.Лаптопът ми е същата марка,никакви ядове нямам и с него.

Поздрави,
      Георги
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @LudmilTsetkov, Има тема за смартфони :)
      Не бих ти препоръчал нито един от трите, които си изброил. Не си заслужават парите. Всяка от трите марки си има по един тон кусури, HTC e с най-малко като че ли. Виж нещо на Huawei ако има (марката дърпа със страхотни темпове и слага по-качествени части, на по-ниски цени от LG и Samsung), или Nokia/Microsoft, тъй като са страшно евтини и с добри за парите си спецификации, ако не ти е проблем Windows Phone OS (но за такъв по-добре изчакай излизането на следващият).
    • Justri
      Justri
      Бронз
      Първоначално публикувано от LudmilTsetkov
      Привет! Ще сменям телефона и искам нещо с голям екран /5.5+ инча/ до около 500-600 лв. От няколко дни търся и съм се спрял на тези 3 модела:
      LG G3
      HTC Desire 820
      Samsung Galaxy Note 3 Neo
      Сега съм с Моторола и нямам наблюдение върху другите марки ще се радвам да споделите мнение. Също така може да препоръчате и нещо друго.
      още 200 лева и взимаш Самсунг S5 и приключваш. Остави на LG да си правят микровълновите фурни. HTC са без коментар просто.
    • 1
    • 2