Покер оборудване

• profitly96
      profitly96
      Платина
      Здрасти!
      В момента играя покер от лаптоп.В последно време много ме боли главата , а и трудно се играе на много маси от лаптопа , свързал съм един стар монитор,но не върши добра работа. Можете ли да ми предложите някакъв голям монитор за покер , хубава клавиатура и мишка. Също така мисля да си взема очила ,които да използвам само по време на игра. Някакви предложения?
      Мерси предварително :)
  • 12 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, profitly96,

Ако кажеш и за какви пари - ще ти предложим. Иначе моят съвет е да идеш на лекар и да видиш каква е причината да те боли глава - може да са очите, може и друга да е, примерно кръвно, захар. По-добре постави здравето си на първо място.

Успех

Елена
    • profitly96
      profitly96
      Платина
      Здравето на първо място! Ще отида на лекар, но съм сигурен, че е от гадния монитор. За монитор бих дал около 600лв. , искам да е достатъчно голям за 8 маси в старс,за мишка и клавиатура общо 150-200лв.
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      За монитора това мисля че е най-доброто цена/качество

https://www.ozone.bg/product/acer-predator-gn246hl-um-fg6ee-b06-gn246hlbid/?
    • Shminduh
      Shminduh
      Бронз
      Имаше едни професионални монитори Dell, май бяха 28 или 30 " и вървяха около 300 лв. На някои от тях се появяваха бели вертикални линии след като се включи монитора, но след известно време май изчезваха. И заради този дефект бяха толкова евтини. Един приятел си взе такъв и е супер доволен, и даже не му се появяват тези линии. Обаче това беше преди 1-2 години, и като ги надушиха много хора си вземаха по 2-3 монитора и не знам вече дали ги има да се продават. Не се сещам за модела, но потърси в google бая теми имаше за тях. Идеални са за покер.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей profitly96,

този монитор според мен би ти свършил отлична работа,също така е с много добро съотношение цена/качество:

https://www.technomarket.bg/products/09143052/lg-22mp57vq-p-ips-fhd-monitor

Лично за мен всяка клавиатура би свършила работа,а относно мишката ползвам този модел от доста време(дори имам няколко бройки)
      https://www.technomarket.bg/products/09121937/canyon-cnr-fmso01 .Въпреки ниската цена има много добро време за реакция и е изключително удобна за часове игра на покер.

Успех с избора,
      Георги
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      За монитор - Link Text..., мисля, че е един от най-добрите в този ценови диапазон.

За мишка и клавиатура е строго-индивидуално според мен. Всеки има различни предпочитания и трябва да прецениш какво ти пасва най-добре - в зависимост как държиш мишката и как разполагаш ръцете си при използването на клавиатурата. Не ти препоръчвам да се хвърляш на скъпи марки при тези двете, особено ако не си пробвал доста и не си сигурен кои типове предпочиташ. Link Text... - това са много солидни мишки, които предлагат същото качество като най-известните марки, но без да плащаш премиум цена. Характеристиките им като цяло са едни и същи, просто формите са различни в зависимост от това коя ти е най-удобна. В интерес на истината тук цените са завишени, ако си избереш даден модел е разумно да потърсиш за по-ниска цена.
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      +1 за U2412M или подобна сеия- много са добри.
      За мишка ползвам от над 3 години Logitech Performance Mouse MX и съм много доволен Link Text... може да цъкаш докато се зарежда.
      За клавиатура изпозвам DELL SK-8115 10-15 лв е
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Монитор LED Dell 24", Wide, DVI, Черен, U2412M
      И на мен този моинтор ми хареса + 1 за него.
    • TafoOo
      TafoOo
      Бронз
      Аз съм с този монитор и съм доволен от него
      http://www.emag.bg/monitor-led-23-6-samsung-s24d390-led-pls-1920-x-1080-full-hd-audio-zhak-hdmi-vga-69629/pd/DS3D5MBBM/
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от lstoyanov00
      За монитора това мисля че е най-доброто цена/качество

https://www.ozone.bg/product/acer-predator-gn246hl-um-fg6ee-b06-gn246hlbid/?
      Това е аcer...
      Вземи си ДЕЛЛ
    • profitly96
      profitly96
      Платина
      LED Dell 24", Wide, DVI, Черен, U2412M си взех. много съм доволен от покупката. Благодаря на всички за насоките ! :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от profitly96
      В момента играя покер от лаптоп.В последно време много ме боли главата
      Ами ще те боли... Мониторът е най-важното, няма да се взираш в процесора в продължение на часове.

Можете ли да ми предложите някакъв голям монитор за покер
      dell u2312hm
      dell u2412m
      По-голям от 24" не ти трябва за продължително взиране, главоболие се получава и когато претовариш периферното си зрение.
      Виждам, че вече са те ориентирали правилно и си избрал едно от най-добрите решения за покер.

хубава клавиатура и мишка
      Въпрос на предпочитания, все едно за стол да ни попиташ кой ще ти е удобен на теб. :D

Също така мисля да си взема очила ,които да използвам само по време на игра. Някакви предложения?
      Анти-рефлексни стъкла за пред компютър при очен лекар, той ще те прегледа и ще ти определи и диоптъра (ако имаш нужда от такъв). Силно препоръчвам д-р Василев (Дупница и София).