СнГ/Кеш игра

• Jupiter4o
      Jupiter4o
      Бронз
      Здравейте. Имам един леко глупав въпрос и той е :

Има ли по печеливш вариант за игра в дългосрочен план. Дали да специализирам играта си в СнГ турнири или към кеш масаите? Някой би ли ми дал съвет относно решението ми. Начинаещ съм. Играя покер от много време но от скоро реших да започна да чета всички статии и да гледам тренировките. Имам амбиция да се занимавам "професионално" Също видях, че има раздел "спонсорство" Имам въпрос и относно това. Дали има някой който би (инвестирал/спонсорирал) някакъв минимален начален капитал с който да започна, и някой който може да отделя по 30 мин на ден да ми разяснява играта в детайли. :) Знам, че е доста нелепо и нахално от моя страна, но от опит не боли. Начален капитал съм взимал още когато той се даваше в Фултилт.
  • 1 отговор
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Jupiter4o ,

Между двата варианта в момента по скоро турнирите ми се струва по-добре,мое мнение а лично аз играя кеш .Относно нов минимален начален капитал-лесно може да изградиш такъв капитал с фрироли ,спазвайки стратегите които Pokerstrategy препоръчва. Навремето когато даваха началните капитали ,например мен лично не ме одобри системата и не получих ,прочетох статията за турнири и си принтирах пуш/фолд таблицата и след около 2 седмици вече имах банка и някакви покер умения :f_drink:

Поздрави,
      Боби.