Забравена парола

• qkotilt
      qkotilt
      Начален
      Здравейте,
      наложите се да си направя нов профил тук, защото днес се наложи да си преинсталирам windows и не мога да влезна с другия си профил - akamrrain.
      Забравил съм паролата си (до сега се вписваше автоматично), а и не знам с кой мейл е регистриран акаунта. Пробвах всички мейли, които някога съм имал включително и някви супер стари, но никакъв прогрес... искам да попитам някой от админите ако може да ми каже с кой мейл съм регистрирал akamrrain, за да влезна и да си сменя паролата.
      Благодаря
  • 3 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей akamrrain ,

Уведомил съм главния ни админ и ще вземем мерки по случая .

Поздрави,
      Боби.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Не можем да предоставяме подобна информация по този начин.

След като знаеш само потребителското си име, но не и паролата или имейла ти, с който е свързана сметката, за да можем да възстановим достъпа ти до нея трябва да изпратиш имейл на отдела ни за сигурност, с копие на личната ти карта, за да потвърдиш че това си ти. Стъпките са следните

1) Изпрати имейл на security@pokerstrategy.com от имейл адреса, с който искаш да свържем сметката ти в PokerStrategy.com. Това ще е имейла, на който ще можеш да получиш опцията за възстановяване на паролата. Важно - този имейл не трябва да е използван за друго потребителско име. Т.е. трябва да е различен от имейла, с който си регистрирал потребителското име qkotilt.
      2) В имейла напиши следното:
      Hi there,

My account in PokerStrategy.com is akamrrain, but I forgot my password and cannot email address which I've used to register that account.
      Can you please assign this e-mail address to my account in PokerStrategy?

Here are copy of my ID card, to be used as a proof of my identity:

Thanks in advance!
      3) Приложи файл с копие на личната ти карта.

Поздрави,
      Александър
    • akamrrain
      akamrrain
      Бронз
      Здравейте, оправих се... използвал съм мейл с името cristiano_ronaldo_xxxxx още от времената докато го харесвах :D преди да отиде в Реал :)
      Сега ще може ли да изтриете qkotilt профила, защото не мисля,че е редно да имам 2 :)
      Благодаря