Къде другаде освен Pokerstars?

• ubah4o
      ubah4o
      Бронз
      Здравейте!
      Интересува ме къде другаде освен Pokerstars мога да играя онлайн покер, имайки предвид ограниченията от Комисията по хазарта и това, че съм с МАС ? Пробвах Full Tilt - ограничен, Betfair - не се поддържа за МАС, bet365.com - и двете, William Hill - ограничен, Partypoker - ограничен, PKR - ограничен…
      Пробвах да инсталирам Опера на МАС и да включа Off-Road mode, но във версията за МАС няма такава опция. Не ми се влиза през разни проксита, а и надали самия софтуер ще ми позволи.
      Преди 3-4 години играех в Betfair и често стигах до финалната маса, но се отказах. Преди около месец реших да се върна в играта, но единственото място, на което мога да играя с истински пари се оказа Pokerstars. От 1 месец играя и имам огромни съмнения, че игрите се манипулират. Просто не мога да повярвам, че съм такъв карък, чак пък такъв… Най-пресните примери са от последните 3 дни:
      - 2 дни подред ме изхвърлят по един и същи начин, малко след като съм влязал в зоната на парите.
      Първият път държа :Jh: :Js: , а противника :Ks: :7d: . Влизам с рейз, всички фолдват и ми се плаща от този хубостник. На флопа излиза :Jc: :3d: :4d: Влизам all-in и получавам call. Картите се показват и виждам, че имам огромен шанс да взема ръката и да влезна в топ 20 на турнира. Шансът му да ми бие ръката е точно да му влезнат 2 кари, една след друга. На търна излиза :9d: , на ривъра :Qd: . Както се казва чИстИту!
      ОК, да речем, че веднъж стане… На следващият ден идентична ситуация, този път, обаче бях с :Qs: :Qc: . Предицата, която се получи на флопа, търна и ривъра - пак 4 кари + :Qh: , подкерепени от 5-та кара в ръката на противника.
      Два пъти да ме изхвърлят по буквално идентичен начин… Трудно го приех. Днес отново ме изхвърлиха по много идиотски начин:
      Държа :Ah: :Ad: и играя срещу :7h: :7d: на флопа излиза :As: плюс пълнеж (примерно :9h: :Ts: ) . Единственият му шанс да ме бие е да извади каре 7-мици… Ами извади ги… И пак, когато съм влезнал в парите и пак, когато работата отиваше да влзезна в топ 20.
      Toва са случаи от последните 3 дни. Иначе предните дни пак се случваха подобни небивалици. Не помня с точност ръцете, затова и не ги описвам. Горните 3 случаи, вариантите с боите са примерни.

Искам да пробвам на друго място да играя. Имам огромни съмнения, че нещо става в тоя Pokerstars… Единственият вариант, за който се сещам е да си инсталирам Windows на МАС-а и да цъкам през него Betfair.
      Та, кажете къде другаде играете и по какъв начин. Благодаря!
  • 9 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей и добре дошъл във форума ни ubah4o,

От партньорските ни покер зали, в които би могъл да играеш от MAC - за би трябвало да са достъпни само:
      PokerStars - както вече спомена
      и
      PKR - където ако до сега не си, можеш да получиш безплатните ни $45, освен стандартния бонус за депозит. ;)
      В случай че не си имал сметка в PKR и искаш да се възползваш от предложението - просто следвай указанията от началната страница, защото регистрацията ти в залата трябва да е направена чрез стъпките от този линк: http://bg.pokerstrategy.com/free-bankroll/

Тъй като споменаваш че си играл покер и преди - може би имаш сметки и в следните две зали - bet365 и 888poker - ако е така, ще можеш да играеш и в тях, стига да имаш предишна регистрация в тях, тъй като не приемат нови.

Тъй като не си нов във играта и сигурно имаш какво да разкажеш за себе си, те каня да се представиш на общността ни - от тук. :f_drink:

Поздрави,
      Александър
    • ubah4o
      ubah4o
      Бронз
      8-o Това бяха най-глупаво загубените ми пари! Регистрирах се в PKR, депозирах $10, свалих си приложението, всичко ОК. Отварям турнирите - смешна работа. 5-6 турнира с големи buy-in и минимални гарантирани печалби. Добре, решавам да влезна да играя някой от тия турнири, дето се броят на пръстите на 2-те ми ръце и хоп, още една изненада - приложението ми крашва... Опитах да влезна, където и да е другаде - отново краш след краш.
    • mitakdj
      mitakdj
      Бронз
      Играй си в Покерстарса и не мисли за други зали.Другите са пълен шит.Това че не си имал късмет не означава че е манипулирано.На мен освен това където ти се е случвало на теб,ми се е случвало и обратния вариант.Да бия със смешни карти силните.Така че всичко е наред с Покерстарс.Ето ти един пример за това как ударих двама,не можех да не я снимам тази ръка :)

• stefan275
      stefan275
      Бронз
      Здравей,аз също имам съмнения, че е манипулиран, след като един турнир не спряха да ми идват карти които удряха от сет нагоре , че и две карета за има няма 192 ръце. Даже админа се учуди , че се оплаквам .
    • Grand0man
      Grand0man
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitakdj
      Играй си в Покерстарса и не мисли за други зали.Другите са пълен шит.Това че не си имал късмет не означава че е манипулирано.На мен освен това където ти се е случвало на теб,ми се е случвало и обратния вариант.Да бия със смешни карти силните.Така че всичко е наред с Покерстарс.Ето ти един пример за това как ударих двама,не можех да не я снимам тази ръка :)

BOOM нали знаеш какво е?? хаха
    • Grand0man
      Grand0man
      Бронз
      Незнам какво мрънкаш, аз играя от 2 години там и не съм имал проблем. Турнирите са малко и с малко играчи всички играят за кеф. Ако си профи ходи в ПС, ако не ПКР е идеално.Банк мениджмънт.......10$?!
    • vepaks
      vepaks
      Бронз
      Първоначално публикувано от Grand0man
      Първоначално публикувано от mitakdj

BOOM нали знаеш какво е?? хаха
      До колкото си спомням той обясни, че е снимал ръката, защото тогава BOOM не е имало.
    • ubah4o
      ubah4o
      Бронз
      Не е нужно да знаеш, достатъчно е да четеш. Всичко след незнанието ти, което си писал е плява - или е отговорено на него или съветите ти са безмислени, поради невъзможността ми да играя в ПКР например, заради скапаният им софтуер, който за МАС крашва всеки път като се опиташ да влезнеш, на коя да е маса.
    • Grand0man
      Grand0man
      Бронз
      Uouuu много лесно тилтваш... Ъъъ и двамата сте all-in!