Strategy points ?1

• 8 отговора
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Здравей! Предполагам, че е заради почивните дни. Вероятно още утре ще ти бъдат точкувани.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей womanpokerplayer ,

Strategy Points се обновяват автоматично веднъж на 24 часа. За съжаление понякога се случва покер залите да се забавят в изпращането на информацията и съответно ние обновяваме сайта ни със закъснение.

Когато има дни, за които нямаме информация, отбелязваме това с "...". В момента има няколко дневно закъснение с точките от PokerStаrs. Веднага след като получим информация от тях, ще обновим и нашия сайт със задна дата и съответно ще си получиш всички липсващи Strategy Points.

Поздрави,
      Станислав
    • NaGaRRa
      NaGaRRa
      Начален
      Здравейте, искам да попитам за събирането на на точки. Прочетох за това от как се събират, но не можах да разбера системата за спечелване. Дали се изкарват от това да печелиш, или от прекараното време в игра? Демек дали трябва само да печеля или просто да прекарвам повече време в игра?
      P.S. Извинявам се ако въпросът е глупав.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от NaGaRRa
      Здравейте, искам да попитам за събирането на на точки. Прочетох за това от как се събират, но не можах да разбера системата за спечелване. Дали се изкарват от това да печелиш, или от прекараното време в игра? Демек дали трябва само да печеля или просто да прекарвам повече време в игра?
      P.S. Извинявам се ако въпросът е глупав.
      Ето тук пише колко точки получаваш и как.Да трябва да играеш и да генереираш рейк иначе със стоене не става
      http://bg.pokerstrategy.com/strategy-points/
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Здрваейте и от мен вече съм на линия.
      Въпросът ми е следният-Регистрирах се в Moneybookers за да получа 100точки който ми трябват за да получа лиценза за слона,обаче точките ги имам в дясно където ми показва колко съм събрал за последните 28 дни но не ги отчита за лиценза?Що така?
    • baraban2000
      baraban2000
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Здрваейте и от мен вече съм на линия.
      Въпросът ми е следният-Регистрирах се в Moneybookers за да получа 100точки който ми трябват за да получа лиценза за слона,обаче точките ги имам в дясно където ми показва колко съм събрал за последните 28 дни но не ги отчита за лиценза?Що така?
      Къде по-точно виждаш колко StrategyPoints още ти трябват за лиценз на Elephant?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Оправи се всичко
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Станислав,

Помощните бутони над форума - НАЧАЛО, гледаш в горния ляв ъгъл под Статус. Там пише колко точки са ти нужни до следващ статус и до слончето.

Поздрави,
      Ицо