Pokerstrategy статус

• doublelift7
      doublelift7
      Начален
      Здравейте ! Регнах се чрез линк от приятел, обаче при него не излиза че съм се регистрирал. Също така направих регистрация в покерстарс през покерстратеги и не ми генирира стратеги точки. Какъв е проблема след като съм направил всичко стъпка по стъпка ?

Благодаря за съдействието :)
  • 2 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, doublelift7

За да провериш дали си правилно тракнат, провери от софтуера на PokerStars дали имаш функция за споделяне на информацията ( Information Sharing ) и ако я имаш трябва да е активирана! Ако това е така значи всичко е наред и е въпрос на време за да получиш своите StrategyPoints.

Сигнализирал съм за другият ти проблем и ще получи отговор при първа възможност.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей doublelift7,

Проверих сметката ти при нас и наистина си регистриран като поканен от друг потребител - разбира се, не мога да кажа псевдонимът му, но едва ли е друг, освен твоят приятел.

Относно липсващите StrategyPoints - в момента има проблем с данните от залата и никой от играещите в нея с тракната сметка не получава такива. :(
      Повече за него можеш да научиш от тук: Точки - PokerStars

За съжаление се оказва, че проблемът е по-голям от очакваното и не мога да кажа че ще бъде оправен скоро, макар да се полагат усилия това да стане възможно най-скоро.

За това ще помоля теб и приятелят ти за малко търпение. Ще информираме в другата тема, когато проблемът бъде отстранен.

Поздрави,
      Александър