Нощни птици

• twinster
      twinster
      Бронз
      исксам да ви попитам дали висите по цели нощи в нета или по точно във он-лайн залите,и как се отразява това на личният ви живот,чувствате ли се добре имате ли проблеми със жените/гаджетата ? имам предвит в часове като примерно от 9 до 6-7-8 сутринта :D
  • 16 отговора
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Ако не е заради нощтните смени ще е заради друго.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      6-7-8 по принцип спя, напоследък доста често прекарвам някаква част от нощта пред компа, но така се налага. Иначе по принцип проблеми нямам, но сега съм малко антисоциален и нямам необходимото време да се занимавам с такива неща. Вчера и днес като бях на лекции се запознах с доста хорица, главно от другия пол. Мисля, че всички разбраха че съм странен, но мен не ме бърка. Мисля, че едната мацка дори ми се кефи, но след 2 седмици ще видя кво става с нея
    • twinster
      twinster
      Бронз
      А как ви дейстава върху живота сутринта болят ли ви очи,проблеми със работа през деня/лекции/уроци или там каквото имате не ви ли се спи ?
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Не.
      Като видя младо девойче, което знае какво иска, винаги забравям, че ми се спи, а и си се наспивам до обяд, че треа да имам сила за тренировка 1 час след ставане. :D
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Разпредели си времето. И спи 3 или 6 часа когато нямаш време за повече. Недей да пиеш бира и вино (твърдото го збрави изобщо). Вземи си хубав монитор. Мен лично след 12 часа пред компа ме заболява дясното ухо. ?(
    • boyanbozhidarov
      boyanbozhidarov
      Бронз
      Играя предимно вечер от 9-10 до към 2-3, понякой път и след обед от 3-4 до 6-7. Обикновено лягам да спя към 4-5 сутринта и ставам към 12 на обяд.

Аз съм безработен студент, задочно, антисоциален досущ като PetChoveka :D така че няма на какво да ми се отрази толкова. Чувствам се перфектно през целия ден. Въпрос на навик :s_cool:

П.П. Мисля, че е време да си намеря приятелка или поне fuck buddy да ме откъсне малко от измисления свят, в който живея. :s_biggrin:

Поздрави
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Тази тема започва да става епична :D
      Да, често си лягам в 4-5-6 след дълга сесия. Понякога дори ставам в 8-10 за лекции. Най-често обаче не :f_biggrin:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      хахахахаха темата става яка да, аз мисля да лягам, но няма да мога да заспя след поредния смях на турнирите. Лека нощ от мен.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @twinster, Какво време? Какъв сън? Какви гаджета? Спрял съм всичко! Няма дискотеки, няма нищо... Аз покер про ли ще ставам или лукова глава?! :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      @twinster, Какво време? Какъв сън? Какви гаджета? Спрял съм всичко! Няма дискотеки, няма нищо... Аз покер про ли ще ставам или лукова глава?! :D
      :D :D

еххх да бях на твоите години
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Аз покер про ли ще ставам или лукова глава?!

Това е истината!
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      А така, ей това е правилният mindset :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      :D :D

еххх да бях на твоите години
      Хахахах, сигурно и аз ще казвам така после. Сега си викам "Ехх да бях в гимназията отново..."
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      сега гледах маската и стигнах до заключението, че съм смотаняк. Кофтито е, че смотаняка във филма накрая завърши с готина мадама, а аз не съм се наспивал от години и утре трябва да пътувам за Кърджали. Найстина съм смотаняк. Помогнете да стана луд покер играч и да мога да правя пари, че ми писна да съм смотаняк, а някога не бях смотаняк...
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Ти не си ли на 20 години?
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Понякога е в + за покера да си антисоциален... Снощи, вместо да си играя покерчето един приятел ми вика: "Аре да ходим да играем БЕЛОТ с едни мадами дето ги уговарям от месец." Аз му казах, че много много не ми се ходи и тои като го удари на достойнство, как да му откажа :D А лошото беше, че знам, че нищо няма да стане тази вечер, защото въпросните моми си имат вечерен час (не са чак толкова малки - на по 16 са :f_biggrin: :f_biggrin: ). Та точно тези моменти ми провалят плановете :) Тъкмо съм си казал - ще си легна в 9 (ДА - в 9, много е гот :f_biggrin: ), за да се наспя до 6 и да си свърша работата до 10, за да съм свободен цял ден, но телефона звъни и се чува - аре ве от кога излизаме, много си несериозен :D