Покер тестове

• ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Здравейте!Интересува ме дали някой си е правил тест в сайта: https://www.testyourpoker.com
      и дали може да кажете други подобни сайтове.В този сайт има един безплатен тест - Original 9-Max No-Limit Test.Всички останали тестове и програми са платени.Играят се 50 ръце и в зависимост от събраните точки се дава оценка за нивото на играча:
      0-74 – Много лош играч
      75-89 – Под средното ниво играч
      90-109 – Средно ниво играч
      110-119- Над средното ниво играч
      120-129 – Много солиден играч
      130-144 – Изключителен играч
      145+ - Истински експерт
      Мен ме оценява като: Средно ниво играч,който трябва да направи подобрения в много аспекти на играта си.Според вас доколко реални са тия онлайн тестове и струва ли си човек да плаща за такива тестове и материали,които предлагат.Освен това всичко е на английски а на мен нивото ми на английския е същото като на покера:f_pleased:
  • 6 отговора
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Здравей, интересен сайт. Беше ми забавно да мина теста. Точките, които получих бяха 123, което по споменатото от теб би трябвало да заначи : "120-129 – Много солиден играч".
      Разгледах сайта набързо, незнам до колко ще има ползва човек от това нещо, но не мисля че е лошо да се пробва все пак има 1 месечен период 20$ всеки, който иска може да пробва и да види дали ще има резултат. За всеки човек резултата може да е различен.
      Аз лично в момента не мисля че ще го направя.
    • kaligula133
      kaligula133
      Бронз
      Здравей, и аз минах теста получих 120 точки, но мисля че 3-4 ръце сгреших, че говорех по телефона. Успех
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Е,няма как ще трябва да инвестирам някой долар в обучение.Мисля да взема най – евтиния пакет от тук - $9 за един месец да видим ще има ли някакво подобрение.За мен не са малко понеже играя SNG и МТТ в Pokerstars за по няколко цента и с тия пари ще играя стотина турнира.Пък и като чист българин пари за софтуер хич не ми се дават.Четох че Фил Айви в едно интервю казва,че е достигнал нивото си благодарение на това ,че не е прочел нито една книга за покер,защото така се е научил да мисли сам.
      Благодаря за отговорите.Надявам се и други да се включат с резултати от теста и мнения.
    • yanchevadan
      yanchevadan
      Бронз
      Тестът не дава реална представа за истинските възможности на играча. На мен ми даде 150 точки, но и всеки друг би могъл да постигне същото, само като прочете статията за абсолютно начинаещи тук и се придържа към нея. Тестът е пълен с много лесни ситуации, което съвсем не е така в реална обстановка.
    • ubah4o
      ubah4o
      Бронз
      Аз изкарах 95, тъй като докато се ориентирам какво точно имат предвид под "amazing" и "tough", в кой смисъл ги употребяват загубих няколко много готини потове. :D
    • ubah4o
      ubah4o
      Бронз
      Хм...втория път като го играх се представих 2 пъти по-добре, че и май малко отгоре (над 1200 чипа имах) и ми даде 96 точки... :D

Отворих си писмата и от двата теста (от почти идентична игра, като този път просто разчетох добре какво имат предвид под споменатите имена на играчите) получих тотално различни резултати. При първият ми пише, че съм 90% по-добър от останалите играчи на моето ниво при ривър играта ми, а при втория ми е изписано, че точно ривъра ми куца и че съм много добър в блъфовете. :D Малко ми се виждат рандъм тия резултати.