Кредитна карта

• 13 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей drizdo,

За коя зала става въпрос?

Бих те посъветвал да се обърнеш директно към съпорта на самата зала. Те ще ти отговорят на въпроса най-точно.

Поздрави,
      Митко
    • drizdo
      drizdo
      Бронз
      Въпросът ми е самият вид карта каква трябва да е.VISA ELECTRONIC, Обикновенна VISA, MASTERCARD и т.н. И какъв трябва да е - кредитна или дебитна?
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Най-обикновена дебитна Visa Electron е достатъчна. И за да можеш да теглиш към нея, първо трябва да направиш депозит със същата карта.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      мойе и без да си депозирал в някои зали ако си спе4елил от фриирол примерно.
    • drizdo
      drizdo
      Бронз
      А какво ще рече да депозирам с нея? До колкото знам трябва само да има някакви пари в нея, за да може да се прави каквото и да е.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от drizdo
      Въпросът ми е самият вид карта каква трябва да е.VISA ELECTRONIC, Обикновенна VISA, MASTERCARD и т.н. И какъв трябва да е - кредитна или дебитна?
      Здравей drizdo,

Всички видове карти, които си изброил са подходящи. Все пак е възможно някоя покер зала да не поддържа някоя от картите. Ако искаш да бъдеш 100% сигурен, можеш да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на самата покер зала.

Поздрави,
      Станислав
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      А какво ще рече да депозирам с нея? До колкото знам трябва само да има някакви пари в нея, за да може да се прави каквото и да е.
      Ще рече буквално да депозираш средства в сметката си в конкретната зала. Може и минимума, важното е да си направил депозит.
    • ghj6363
      ghj6363
      Глобален
      Искам да попитам каква точно трябва да ми е картата за да мога да тегля пари от сметка в дадена покер зала?
      Няма да сгрешиш ако си направиш moneybookers акаунт. Потдържа се от всички зали и можеш да теглиш, депозираш освен това става веднага, а с карта трябва да чакаш м/у 3-5 работни дни, а в някой зали дори м/у 5-10 :f_eek: . Но ако си решил с карта по принцип Visa, Visa Electron, MasterCard..., но най-добре виж в залата кои карти потдържа.
    • drizdo
      drizdo
      Бронз
      Мерси! Точно това ми трябваше.
    • spown00
      spown00
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Най-обикновена дебитна Visa Electron е достатъчна. И за да можеш да теглиш към нея, първо трябва да направиш депозит със същата карта.
      Може ли да ве попитам, тъй като видях, че играете във ФулТилтПокер дали с моята Visa Electron мога да депозирам и да тегля след това от нея??? Защото четох някаде, че ФТП работят само с Visa.... и за нас от Европейските страни не било възможно депозирането и тегленето с Visa Electron..? Има ли нещо вярно в това? Моля, ако знаете нещо по въпроса да ми обясните с прости думи за какво иде реч :) . Благодаря.
    • Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Аз също ще те посъветвам да използваш moneybookers доста лесно и удобно е и става веднага :] Успех !!
    • ghj6363
      ghj6363
      Глобален
      Първоначално публикувано от spown00
      Може ли да ве попитам, тъй като видях, че играете във ФулТилтПокер дали с моята Visa Electron мога да депозирам и да тегля след това от нея??? Защото четох някаде, че ФТП работят само с Visa.... и за нас от Европейските страни не било възможно депозирането и тегленето с Visa Electron..? Има ли нещо вярно в това? Моля, ако знаете нещо по въпроса да ми обясните с прости думи за какво иде реч :) . Благодаря.
      Във Full Tilt може да се депозират и теглят пари с Visa Electron! Успех :f_grin:
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Първоначално публикувано от spown00

Честно казано, нямам представа, защото аз ползвам Neteller. Но колегата горе е отговорил положително, а и досега не съм срещал зала, която не приема Visa Electron.