На 26 в България!!!

• victorius89
      victorius89
      Бронз
      Здравейте дойде и мойто време за покер блог(по-скоро нещо като бележник). На ден ще гледам да изигравам минимум по 2 сесии и колкото се може повече от фрийролите на старса, които ми дадоха за 1вия депозит :) Ще направя всичко възможно поне по 2 пъти седмично да поствам в блога си печалби/загуби и ръце който са ме затруднили или не съм сигурен, че съм ги отиграл по най-правилния начин...

Покер сесия:3 часова игра, 50мин на масата с 10 мин почивка. В края на всяка сесия-15 мин за самоанализ на ръце...

Брой маси:1 преди няколко години като играех се чуствах добре и на 2, но сега започвам от самото начало...

Банкова политика и лимити: Стартирам в Старса с 70$(35 бай-ин) на 0,01$-0,02$ лимит, за да кача на 0,02$-0,04$ трябва да имам 45 бай-ина(180$)

ЦЕЛ: (За сега парични стойности като цели не мисля да си поставям)До края на годината достигане статус Голд в pokerstrategy.

Обучение:Да отделям минимум по 2 часа на ден за обучение

Почивни дни:Без нито 1 покер сесия, но със задължителните минимум по 2 часа на ден за обучение

Помощен софтуер:За сега не мисля да ползвам, за да не се объркам от прекалено многото информация
  • 2 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, victorius89

Честит блог и успех с целите.

Според мен, първото нещо върху което трябва да се съсредоточиш е да вдигнеш броя на масите на които играеш, поне на 4. Все пак това е едно от предимствата на онлайн покера, можеш да играеш на повече маси = повече ръце на час.

Поздрави,
      Иван
    • peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      Успех и от мен. Пробвах наскоро като теб, бързо качих, но след това се сгромолясах, дано ти да успееш!