Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

покани приятел

• 25 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, persieca5

Предал съм за проблема ти на AlpinaBG , който ще провери случая и ще ти пише при първа възможност.

Поздрави,
      Иван
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей persieca5,

Знаеш ли потребителското име на приятеля ти и кога горе долу се е регистрирал?

Можеш да видиш актуалните такива тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/recruited-friends/

Не виждам наскоро да си канил приятел, а един от старите такива наскоро е станал активен и е започнал да събира точки, но те все пак не се актуализират веднага, ами това се случва след около 3-4 дни.

Т.е. можеш ли да ме насочиш малко за кой става въпрос?

Поздрави,
      Александър
    • Публикацията е премахната

• sparkz
      sparkz
      Бронз
      Здравейте,тъй като не искам да спамя с нова тема,ще задам въпроса си тук.Поканен от мен приятел се регистрира в една от партньорските ви зали и започна да получава стратеджи поинтс,от което аз съответно започнах да получавам пари.До момента е направил 700 точки и по мои сметки трябва да съм получил от него 35$,но съм получил само 25$.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей sparkz,

До колкото виждам всичко със сметката ти Покани приятел е наред.
      Имай предвид обаче, че това какво ще получиш за поканения от теб приятел и при какви нива на StrategyPoints зависи от това кога се е регистрирал. Пости следната страница, за да видиш тази информация: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/recruited-friends/

Така например, ако поканен приятел се е регистрирал преди 06.12.2011, в сила е предишна програма Покани приятел: $10, когато той събере 15 StrategyPoints, още $15, когато той събере 100 StrategyPoints и още $75, когато той достигне 5000 StrategyPoints.

Същото важи и ако се е регистрирал преди 01.10.2013 - тогава получаваш $25, когато той достигне 100 StrategyPoints, още $25, когато той достигне 500 StrategyPoints, $50, когато той достигне 2000 StrategyPoints, $150, когато той достигне 5000 StrategyPoints и още $250, когато той достигне 20 000 StrategyPoints.

Настоящите парични награди са само за регистриралите се към момента нови потребители.

Поздрави,
      Александър
    • falbg
      falbg
      Бронз
      Здравейте , приятел който поканих вече има малко над 10000 точки в покерстарс.Мисля че има някакво разминаване с точките,би трябвало след 10000 vpp да е натрупал 5000 СП,но сега гледам има 4909.

Потребителско име
      k...... 23.06.12 4909 $100 $0 $0
      Потвърдени: Да Сметката за безплатни пари е въведена: Да
      Получени безплатни пари: Да

• Ако поканен приятел се е регистрирал преди 01.10.2013, в сила е предишна програма Покани приятел: $25, когато той достигне 100 StrategyPoints, още $25, когато той достигне 500 StrategyPoints, $50, когато той достигне 2000 StrategyPoints, $150, когато той достигне 5000 StrategyPoints и още $250, когато той достигне 20 000 StrategyPoints.

:f_confused:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей falbg,

Имаше забавяне на получената информация за натрупваните StrategyPoints и най-вероятно разликата е в следствие на нея.
      Той обаче вече е разрешен и скоро трябва да види промяна.
      Имайте предвид и това, че има стандартно забавяне от 2-3 дни за получаването на данните. Т.е. той днес може да е направил 100VPP (50SP), но това ще се отрази след 2-3 дни.

Също така - разминаване може да се е получило ако сметката му е била проверявана от отдела за сигурност на залата. През този период те не ни изпращат информация за натрупани StrategyPoints.

Всичко друго изглежда наред.

Поздрави,
      Александър

Поздрави,
      Александър
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      Здравеите.
      Един от моите поканени приятели направи 4000 точки но не ми отпуснаха 50 $ , както на 2000 и 3000 точки направихте .
      Защо е така ?
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      За 4000 точки няма бонус. Когато направи 5000 ще ти преведат 100$ направо. После чак на 25к точки - 250$.
      Това е от условията по промоцията.
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      ok mersi
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравейте,

Виждам че сте си съдействали което е супер,ето и пълните условия на програмата "Покани приятел" :

Правила и условия

Поздрави,
      Боби.
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      Защо не ми отчита точки от приятеля ми...вчера бях от тях играеше...каза ,че от седмица играел...а аз не трупам точки
    • Публикацията е премахната

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TiltBatko,

Можеш ли да ми кажеш за коя покер зала става въпрос?
      Също да ми подскажеш първата и последната буква от сметката му тук, както е записан в тази страница: https://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/recruited-friends/ (например B****e)?

Така ще мога да ти кажа възможните причини, за да ги проверите.

Поздрави,
      Александър
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      играе в pokerstars (k.....1)
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      Няма ли да ми одговорите
    • krkrkr1
      krkrkr1
      Злато
      Аз съм приятела на TiltBatko трупам точки.... а тои не трупа ....ако искате мога да спра споделянето на информация в pokerstars
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Благодаря ви за информацията и най-вече за конкретния псевдоним! :)
      До колкото виждам всичко би трябвало да е наред.

Точките генерирани от krkrkr1 се отчитат в профила на TiltBatko и следващото изплащане трябва да е когато достигнеш 5000 StrategyPoints от играта ти в залата. ;)

Поздрави,
      Александър
    • TiltBatko
      TiltBatko
      Бронз
      Аз до колкото виждам точките не са се преместили от 4453 :)
    • 1
    • 2