Аз също не получавам Strategy Points

• Dor1anGray
      Dor1anGray
      Бронз
      Здравейте!
      Бих искал да съобщя, че аз също не получавам точки за играта си в PKR.
      Вчера играх цял ден и днес виждам, че не са добавени точки в акаунта ми тук.
      Разбрах, че други играчи имат подобен проблем с други зали.
      Какво следва?
      Благодаря Ви!
  • 28 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, Dor1anGray

Не ми е известно да има проблем с точките в тази зала. Имай в предвид, че точките не се начисляват веднага а обикновенно отнема до няколко дни.

Поздрави,
      Иван
    • Dor1anGray
      Dor1anGray
      Бронз
      Благодаря Ви за бързия отговор!
      Моля да ме извините за прибързаната ми реакция.

Успешен ден!
    • Hastat
      Hastat
      Бронз
      здравейте играя във покер старс от 1 декември и не ми се начисляват точки за статус някой ще каже ли защо
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Hastat и добре дошъл във форума ни!

Виждам, че всичко с точките ти от тези зала е наред и вече ги получаваш нормално. Имало е известно забавяне при някои от първите дни през месеца, но сега всичко е наред. Всъщност може би има такова за 11-и и 12-и.

Поздрави,
      Александър
    • hss777
      hss777
      Бронз
      Здравейте. И аз да се включа със същото оплакване. Играя в Старса от началото на месеца, но до сега не са ми начислени точки от там. При регистрацията ми, стриктно съм спазвал всичко, регистрирах се с кода "pokerstrategy", но все едно сметката ми не е тракната към вас. Къде може да е проблема?
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей hss777 ,

предал съм за проблемът ти,като ще ти отговорим при първа възможност.

Поздрави,
      Георги
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей hss777,

Можеш ли да провериш дали имаш опцията за споделяне на информацията (Information Sharing), както и от кога горе долу е създадена сметката ти и дали си имал предишни регистрации в залата?

Поздрави,
      Алексаадър
    • FACIROFF59
      FACIROFF59
      Начален
      20$ gi chakam ot 1 godina bonusut na poker strategi
      hahahahahaha
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей FACIROFF59,

Ще те помоля да пишеш на кирилица, защото това е основна част от форумните ни принципи. Не толерираме писането на латиница (освен ако не е на чужд език разбира се). Ако по някаква странна причина нямаш кирилица - можеш да ползваш някой от многото онлайн кирилизатори.

За кой бонус става въпрос?
      В случай че е безплатните $20 в PokerStars - това е централна промоция за залата и само те могат да ти кажат защо не ги получаваш. Депозирал ли си с бонус кода FREE20 и това първият ти депозит ли е бил?

Поздрави,
      Александър
    • hss777
      hss777
      Бронз
      Здравейте отново.
      Тази отметка липва при мен, точно в това е проблема. Регистрацията ми е от началото на януари. Имах стара регистрация, от която не съм играл никога с реални пари, както и не съм депозирал такива. Относно нея, нямам никакви проблеми с PokerStars, тъй като преди да отворя новата писах на съпорта, те провериха всичко и ми разрешиха да си отворя нова, тъй като на старата не знаех паролата, имейла и т.н.
    • hss777
      hss777
      Бронз
      Някакво развитие относно моят въпрос? В предния пост единственото нещо което пропуснах да спомена е, че въпросната стара сметка, не е траквана към PokerStrategy. Както вече написах, тя беше само за плей мъни, не е траквана към никой и не са депозирани пари в нея.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей hss777,

Ако старата ти сметка не е била тракната към PokerStrategy.com и си създал нова, то най-вероятно от PokerStars са премахнали тракването на новата.

Не те разбрах напълно какво имаш предвид с "липсва отметка". Дали липсва цялата опция "Information Sharing" или я има, но като я отвориш няма поставена отметка на активирането ѝ.

Ако липсва самата опция "Information Sharing" - то за съжаление сметката ти не е тракната и това няма как да се промени. Без да е тракната няма как и да получаваш StrategyPoints. :(

Ако имаш опцията, но не си сложил отметка на това да бъде активна - тогава просто сложи отметката.

Поздрави,
      Александър
    • hss777
      hss777
      Бронз
      Ако старата ти сметка не е била тракната към PokerStrategy.com и си създал нова, то най-вероятно от PokerStars са премахнали тракването на новата.

Поради каква причина биха го премахнали? Тя не само, че не е била тракната към PokerStrategy, а не е била изобщо към никой. Преди когато съм я създавал, е била само за плей мъни, без да знам и да имам ясна идея какво правя, играл съм само за забавление. Сега правя нова и искам да я тракна към вас, но според думите ви, ми бива забранено ... защото ... (не разбирам защо, а и май няма да мога да получа ясен отговор)? Разбирам да правя някаква злоупотреба, да съм изисквал бонуси преди и сега нарочно да си правя нов рег, за нови бонуси - да, тогава съм съгласен да ми бива забранено каквото и да било. А то е точно обратното, дори доказано и проверено от съпорта.

Ако липсва самата опция "Information Sharing" - то за съжаление сметката ти не е тракната и това няма как да се промени. Без да е тракната няма как и да получаваш StrategyPoints.

И отново питам, след като съм направил всичко коректно и както трябва, не е тракната защото ... ? Ако трябва да се обърна към PokerStars, относно това, просто ми отговорете така, за да знам. В случая реших, че трябва да попитам първо вас и за това така постъпих.
    • packobg
      packobg
      Начален
      Супер бонуси и всичко е отлично браво
    • Hastat
      Hastat
      Бронз
      Здравейте пак съм аз бях прекъснал играта за 1-2 месеца от месец април пак играя но точки не са ми начислени проверих настройките на акаунта там всичко е наред
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей hss777,

Идеята на тракването е че все едно не си знаел за PokerStars и афилиейта те е насочил към тази зала. Съответно без да ти струва нищо на теб, PokerStars плаща на афилиейта за насочения към него играч. Ако ти вече си имал сметка в PokerStars и тя не е била тракната - ти вече си научил за залата по друг път. Дори да е за виртуални пари, то превръщането ѝ за истински зависи само от това да депозираш. Т.е. няма никаква логика за PokerStars да платят за това че ти вече си знаел за тях. ;)

Здравей и на теб Hastat!

За съжаление в момента има технически проблеми и PokerStars не могат да ни изпратят информацията за натрупаните от теб точки. Надяваме се, че те ще бъдат отстранени скоро и тогава всичко ще бъде наред.

В случай че имаш достатъчно точки за по-висок статус, направи следното:

1) Направи скрийншот на прозореца с генерираните точки в залата, като се вижда и потребителското ти име в него - като този: http://prntscr.com/aobg6y
      2) Прати тикет чрез тази страница http://bg.pokerstrategy.com/home/support/ който гласи следното:
      "Hi there,
      Last month I generated enough points for status XXXX
      Here is the screenshot: LINK

Thanks!"

Заместете XXXX със статуса, който трябва да имате.
      Заместете LINK с линк към скрийншота.

Колегите ще се постараят да пресметнат колко точки трябва да си направил миналия/този месец и спрямо това да проверят дали си достигнал съответния статус.
      Обърни внимание, че 2 VIP Player Points (VPPs) за месеца = 1 StrategyPoint
      Статус Сребро = 100 точки на месец
      Статус Злато = 500 точки на месец

Поздрави,
      Александър
    • dminal
      dminal
      Начален
      des
    • 4ere6ata
      4ere6ata
      Бронз
      Здравейте. И аз да се включа със същото оплакване. Играя в Старса от началото на месеца, но до сега не са ми начислени точки от там. При регистрацията ми, стриктно съм спазвал всичко, регистрирах се с кода "pokerstrategy", но все едно сметката ми не е тракната към вас. Къде може да е проблема?

usera mi e 4ere6ata
    • 4ere6ata
      4ere6ata
      Бронз
      up?
    • 1
    • 2