Здравейте и от мен

• dimitar80
      dimitar80
      Бронз
      Здравейте,
      най-после и аз се наканих да понапиша нещичко :) . Казвам се Димитър, на 29 години съм. От Варна съм, но от 10 години живея в София. Играя покер малко повече от година. До скоро играех предимно на живо, но режих да пробвам и в интернет. На PokerStrategy попаднах случайно, докато търсих материали.
      Играя предимно PLO, но когато няма хубава Омаха играя и Тексас. Омахата ми е доста по-интересна. Играя в 888.com, там определено са едни от най-слабите играчи, които съм виждал.
  • 8 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Димитър,

Много се радваме да те видим и във форума, а не само като водач на българската ранглиста!

Нека да те поздравя за статуса - в момента работим над това да можем да предложим повече материали не само за статус Диамант, а и за Omaha.

Успех на масите и до скоро!

Поздрави,

Надя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей и Добре дошъл!
      Омахата наистина е много по-сложна и по-интересна игра от холд'ем, но проблемът винаги е в наличието на (добри) игри - особено в зала като 888, която въпреки че е аквариум, не се слави с много голям трафик.
      Какви лимити играеш? Обемът ти е доста добър, а това винаги води до успехи!

Поздрави,
      darkonebg
    • dimitar80
      dimitar80
      Бронз
      darkonebg,
      играя PLO50 и PLO100. Не е мнго силен трафика, но на тия лимити се намира игра. Опитвам се да кача на PLO200, където също има не лоша игра. На по-големите лимити наистина почти няма ига, ако събера банка за там ще тябва да мисля и за други зали.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Хехе, за тези лимити явно наистина отделяш много време..искаше ми се и аз да мога :tongue: .
      Имах подобен проблем с PLO игрите, играех шортхандед, тъй като рядко се формираха пълни маси за 10 човека.
      Проблемът в по-големите зали е (разбирай старс и тилт), че нивото на играчите е много по-високо и е най-добре да слезеш лимит надолу, за да видиш как се справяш спрямо тях.
    • chokoo
      chokoo
      Глобален
      Mitko ti 6tom si dobar igra4 za6to ne se probva6 v pokerstars za step 1,2,3,4,5,6 tam ima dosta golemi pe4albi step 6 1,000,000 e tovo e samo predlojenie ot men s tozi kapital az 6tqx da go razigravam v step.Ako spe4eli6 6te se nadqvam da po4erpi6 :D
    • urdonky
      urdonky
      Бронз
      Здравейте и от мен,казвам се Борислав,на 20 години сам,от Плевен сам и се занимавам с покер от 4 месеца предимно онлайн!За сайта какво да кажа,много ми хареса,съвсем случайно го намерих и взех теста и очаквам с нетърпение моя бонус,наистина сайта ми помогна много,даде ми знания,от които имах нужда!Благодаря Ви за вниманието и успех по масите на всички!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @urdonky,

Здравей и добре дошъл сред нас! Радвам се, че си намерил полезна информация в статиите за Начален статус. Скоро ще си с Бронз достъп и ще можеш дори да гледаш нашите видеоматериали специално създадени за българската общност.

Силно те съветвам да се възползваш и от анализатоския форум. Ето тук има материали с информация за конвентирането на ръце и как да ги публикуваш. Има и видео към статията.

Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси
    • urdonky
      urdonky
      Бронз
      Мерси за линковете,сайта е наистина е перфектен,eвала на всички работещи в PokerStrategy !