Bet 365 въпрос към някой админ или модератор?

• ghj6363
      ghj6363
      Бронз
      Искам да знам дали мога да си тракна PokerStrategy акаунта към бет365, но сега става особено защото аз вече имам акаунт там, НО не съм ползвал покер залата им а само спортните залози :f_mad: и дори не съм теглил покер клиента в такъв случай мога ли да тракна акаунта си или не? Благодаря! :f_grin:
  • 4 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Ако нямаш сметка в покерклиента лесна работа.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от ghj6363
      Искам да знам дали мога да си тракна PokerStrategy акаунта към бет365, но сега става особено защото аз вече имам акаунт там, НО не съм ползвал покер залата им а само спортните залози :f_mad: и дори не съм теглил покер клиента в такъв случай мога ли да тракна акаунта си или не? Благодаря! :f_grin:
      Здравей,

Най-добре е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на bet365. До сега ние не сме имали подобен случай и не мога да ти отговоря. После можеш да ни кажеш какво са ти отговорили, защото съм сигурен, че има и други потребители със сходно положение.

Поздрави,
      Станислав
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Според мен няма да стане, защото потребителското име и паролата ти от спортните залози са същите и в покер клиента. Вътре просто си въвеждаш псевдоним за масите. Но най-добре попитай съпорта им както те е посъветвал Станислав - бързо отговарят и са много учтиви.

Поздрави,
      Ицо
    • ghj6363
      ghj6363
      Бронз
      Това и направих вчера и ми казаха, че няма как да стане...