Еднакъв IP адрес

• peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      Здравейте. Ако има подобна тема ме извинете, но търсих десетина минути и не намерих. Въпросът ми е следния: Имам акаунт в Покерстарс. Мой приятел иска също да си направи, но сме от една мрежа и имаме еднакъв IP адрес. Това проблем ли е? или първо да попитам Покерстарс. Аз повече влизам във Фултилт, но все пак...
  • 3 отговора
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Мога ли да играя на една маса с мой приятел?
      Да. Ние от PokerStars се радваме когато приятели, роднини и познати играят на една маса. Но когато правите това, от вас се очаква да играете срещу вашите приятели по същия начин, по който бихте играли срещу всеки друг играч, затова не трябва да споделяте информация относно картите, които държите, с приятелите си, или да си правите някакви тайни уговорки за играта (това е тайно споразумение между привидни противници в ущърб на трето лице и е строго забранено).

Ако имате някакво споразумение с ваш приятел да делите общ банкрол, или да си делите печалбите, то тогава вие не трябва да играете на една и съща кеш маса или Сит & Гоу турнир, за да бъде играта честна.

Играчи, които живеят заедно, без значение по каква причина, не трябва да играят в една и съща кеш игра или Сит & Гоу турнир. В някои случаи тези ограничения ще бъдат наложени автоматично от игралния софтуер.

Това им е от сайта.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      има много случай на изтрити акаунди.. има два варианта или играете различни турнири или ако седнете на една маса да няма прекомерно наливане на чипове от единия играч към другия. 2 вариант звъните на доставчика и ви слаги динамични ип да няма проблеми. на моя приятел в софия му изтриха акаунд с 750$ защото седяха с друг играч в интернет зала естествено след 2 месеца му въстановиха парите но след много разправии и естествено акаунда му беше изтрит все пак!! така че умната....
    • peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      Естествено, че ще внимаваме. Даже сме се уговорили да си кликваме ако почваме да играем, следва обаждане, за да не сме на една и съща маса или турнир. А ако турнира е много привлекателен и случайно сме на една маса в някаква фаза от него, всеки си играе играта. Просто исках да знам дали е забранено, не знаех, че има инфо и в сайта. Благодаря!

PS: От Покерстарс ми отговориха, че няма проблеми да играем от едно IP, но са забранени игрите с под 45 човека включително, позволени са турнирите и хед то хед:)