Въпросче?

• yanev90
      yanev90
      Бронз
      ММмм така значии изхарчих безплатния си капитал от 50$ и сега въпроса ми е следния:.. Ако реша сега да вкарам 20$ в фуллтилта след като вече съм 'изхарчил' началния си капитал обвързвам ли се по някакъв начин отново с изчистване на някакви бонуси или когато поискам мога да си ги изтегля стига да съм ги направил 50$ защото разбрах че това е минимум payout?

ПС: и също така ако спечеля от някой с такъв начален капитал ще трябва ли да си изчиствам бонуса за спечелените пари?“
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей yanev90,

Ако си загубил безплатния начален капитал и депозираш собсвени пари, можеш да правиш с парите си какво си поискаш. Ние не налагаме никакви ограничения на средствата депозирани от теб.

Същото важи и ако спечелиш пари от някой играч, който играе със безплатния начален капитал.

Ако депозираш $20, ще получиш и $20 бонус за първи депозит, който се изчиства на части. Този бонус за първи депозит не те ограничава ако искаш да теглиш.

Поздрави,
      Станислав
    • yanev90
      yanev90
      Бронз
      а за този бонус трябва ли да въведа някакъв код? иии има ли ограничение по кое време на деня ще депозирам и веднага ли ще мога да почна да играя? :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от yanev90
      а за този бонус трябва ли да въведа някакъв код? иии има ли ограничение по кое време на деня ще депозирам и веднага ли ще мога да почна да играя? :)
      Бонусът бива автоматично активиран, когато направиш първия си депозит във Full Tilt Poker. Изчакай обаче докато получиш началния капитал от $50. За бонуса трябва просто да депозираш. Не ти трябва специален бонус код, просто отвори софтуера на Full Tilt Poker, кликни на Cashier (каса)и направи депозит.

Повече информация за бонуса можеш да откриеш на тази страница.

Поздрави,
      Станислав