Pokerstars в Лондон ?

• seecc
      seecc
      Бронз
      Здравейте,искам да попитам на 25 заминвам за Лондон да работя не се знае за колко време но нещата ако тръгнат добре може да остана 1 година,та въпросът ми е следният от там ще мога ли да играя в ПокерСтарс и примерно ако спечеля нещо и го пусна да се изтегли ще престигне ли в сметката ми в България след като съм в Англия ?Друго също да попитам, там трябвали да плащам някакъв данък ако спечеля нещо?
  • 2 отговора
    • semiramiRNMD
      semiramiRNMD
      Бронз
      Разрешават да се играе от българската версия в чужда държава за ограничен период от време, при положение че не се се преместил да живееш там, а си на почивка, на гости итн. Твоят случай не е такъв и рискуваш да ти блокират акаунта, ако играеш от българската версия. Най-добре им пиши и им обясни точно за какво става въпрос и те ще ти кажат какво да направиш.
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Ще имаш около месец да играеш в българския старс,после ще ти се наложи да си направиш акаунт в .uk за да можеш да депозираш и теглиш ще ти искат верификация още в началото,тоест адрес и т.н. ще можеш да използваш адресна регистрация ако си направиш NINO и после дебитна карта. Това е най-бързия начин. Но така или иначе те съветвам да си оправиш документите веднага за да си спокоен. Успех!
      П.С. ако не е тайна какво и къде ще работиш?