A-Game

• AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравейте на всички,

доста време мина от както не съм си водил блог. Реших да подновя тази дейност отново :)
      Дълго време не бях играл сериозно , защото нямах това време. Към днешна дата нещата стоят по подобен начин , защото все още ходя на работа ( мисля скоро да я спирам) , но смятам ,че с малко повече усилие ще успея да намеря перфектния баланс и ще имам 3часа на ден за игра .
      Октомври месец реших да пробвам толкова хваления spin&go формат , като започнах от 3 $ и постигнах следните резултати за 7-8 дни игра :
      http://prikachi.com/images.php?images/707/8429707B.jpg

След което ми допадна формата и реших ,че трябва да се развивам , за да успея да се изкача до желаните от мен нива. Кандидатствах и ме приеха с помощта на парчона , тук е момента и да му благодаря :s_thumbsup:

За сега играя 7$ , като това е резултата до момента :
      http://prikachi.com/images.php?images/713/8429713a.jpg

• 60 отговора
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравейте !
      Поиграх и днес , като записах не лоши резултати , + 22 БИ :)
      Даде ми х10 който спечелих ( това беше 3тия такъв който ми дава)
      Спечелих и няколко х6 , няколко ме съкнаха , но резултата ми харесва. Ето и няколко картинки до сега как съм с обем/резултати

• Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Успех с начинанието щом си в смартспинса доста ще научиш ако си се захванал с 65 к турнира поне знаеш следващите 2 години с какво ще се занимаваш :f_tongue: :f_thumbsup:
    • guners89
      guners89
      Бронз
      На колко маси ги играеш ?
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Успех в начинанието:gl:
      Само в Старса ли играеш? Има ли уговорка в кои зали играеш или можеш да си ги мешаш?
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от Kamen992
      Успех с начинанието щом си в смартспинса доста ще научиш ако си се захванал с 65 к турнира поне знаеш следващите 2 години с какво ще се занимаваш :f_tongue: :f_thumbsup:
      Дано намеря баланса работа/покер в следващите два месеца , за да правя обем. С това темпо бих могъл да правя по около 2к игри на месец , а им се виждат малко явно.
      Първоначално публикувано от guners89
      На колко маси ги играеш ?
      4 за сега
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Успех в начинанието:gl:
      Само в Старса ли играеш? Има ли уговорка в кои зали играеш или можеш да си ги мешаш?
      Мерси . Да само в старса се играе
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Аз на 2 маси по 4-5 часа игра в 22 дена успявам до 1500 някъде така че на 4 маси ще е по лесно с обема ама не ми се вижда добра идея на 15ките да се пуснеш срещу сякви добри и слаби регулари на 4маси бързо ще затънеш в МУ ако та хвани вариацията .Сподели Скреен наейм скоро мой се засичаме :D
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Аз на 2 маси по 4-5 часа игра в 22 дена успявам до 1500 някъде така че на 4 маси ще е по лесно с обема ама не ми се вижда добра идея на 15ките да се пуснеш срещу сякви добри и слаби регулари на 4маси бързо ще затънеш в МУ ако та хвани вариацията .Сподели Скреен наейм скоро мой се засичаме :D
      Ако не думкам само нощни със сигурност ще успявам да си играя 4 маси ,защото ще играя вечерно време , а тогава играта е още по лека.
      Никнейма ми се вижда на снимката във пост 2 .
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Октомври изтече , за моя радост добре . Ето и няколко картинки :

И първия ден от ноември :f_ugly:
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравейте ! Поиграх си вчера , но днес наблегнах над ученето и по-малко играх. Също така играх на 2 маси само , понеже към момента ми трябват 1к игри + с 80чипа/игра + а на 4 маси ми е около 65-70, което е недостатъчно за да мина на 15$ .
      Ще бъда много радостен , ако някой добър човек ми каже как да си пусна SpinEV да се показва на графиката .

• AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравейте !
      Днес определено не беше моя ден . Колата ми се развали , за моя радост точно пред нас , но пак си е бед бийт ... :f_drink:
      По масите ме пръснаха ( меко казано) . Някакъв кофти стреч се е заформил . Правя една сесия +10/20 БИ , после 2 сесии с -10/20 и пак така , но както и да е .Интересува ме само ЕВ-то и чипЕВ/тур. Целта ми е да ги вдигна до 80 за 1к+ игри като играя на 3/4 маси.
      Ето резултата от 1ви до сега :

• AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравейте ! Продължавам с монолога си :f_drink:
      Изиграх 1к игри на 7ците и успешно ме прехвърлеха на 15ките , като не успях да достигна така желаните 80чип/игра ама какво да се прави :) :) :)
      Идните няколко дни смятам да играя на 2 маси само и от вторник да започна на 3 .
      Ето и малко картинки :D

LIke a boss
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Аз като гледам графиката направо си ги стигнал 80 чипа за игра.
      Успех за напред

Поздрави
      Ралев
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Направих първите 500 игри на 15ките. От към ЕВ д/г съм доволен , като се има предвид че предимно играя през деня. Иска ми се да вдигна до 70 чипа за игра на 4маси.
      От следващия месец обмислям да си пусна предизвестие на работа и т.е от януари да започне грайнда , само дано изляза скоро от тоя ''готин'' рън :
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      Най добрата подготовка за спиновете е да си намажеш задника с лубрикант инак добре се справяш на 15ките чакам те на 30ките скоро
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Най добрата подготовка за спиновете е да си намажеш задника с лубрикант инак добре се справяш на 15ките чакам те на 30ките скоро
      Не знам , но ми се струва нормално суингове от рода на 100-200 Би , е не всеки месец да са , но при положение ,че ги бия с над 6-7% се надявам да нямам толкова често и толкова продължителни суингове .
      Представям си играчите , които имат 2-3% рой какви суингове претърпяват .
    • frnk93
      frnk93
      Бронз
      За каква извадка ги биеш
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Един въпрос относно статистиките - откъде си извадил EVchips/game и SpinEV ROI ? Аз ги търсих но не ги намирам.
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от frnk93
      За каква извадка ги биеш
      1700 игри имам общо ,700 на 15$ и 1к на 7$
      Първоначално публикувано от ma6inata100
      Един въпрос относно статистиките - откъде си извадил EVchips/game и SpinEV ROI ? Аз ги търсих но не ги намирам.
      Трябва да си ги импортнеш преди това :)
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Ноември

Началото на ноември беше супер за мен . Пребих ги на 7$ , изпълних таргета от игри и ме прехвърлеха на 15ките . Там започнах супер , след което продължих с добрата игра , но резултатите не бяха изобщо добри . Така си замина и целия месец . Това не ме притеснява , дори намирам допълнителна мотивация в лошия рън .
      През ноември трябваше да взема решения , важни решения за живота си , това какво искам от него и какво съм готов да направя . След като си зададох тези въпроси и си отговорех съвсем честно на тях , взех решение , а именно от 2016-та 1ви януари да приключа с работата и да се впусна в това предизвикателство , предизвикателството да бъдеш професионален покер играч ( професионален , защото това ти е професията) .
      Надявам се да съумея да се справя с предизвикателството , да постигна една моя мечта , да покажа на хората около мен и тези , които ме познават ,че с много труд и упоритост всичко е възможно . Човек трябва да преследва мечтите си до край , както и да рискува когато се налага .
      Изготвил съм си план за новата година , който може да споделя , но най -вероятно в края на месеца .

Ето малко графики от ноември:
      7$

15$

Декември до момента :