Сезонът на дините... оп, на предизвикателствата 20$ - 600$ до Нова Година

• niksy79
      niksy79
      Бронз
      Няма да се представям, имам поне четири-пет блога назад. Последните година-две малко нямах мотивация да играя. Още нямам, но се надявам този блог и предизвикателството да я съживи. Вярно, че не е нещо, което не съм правил, имам поне 2 успешно изпълнени такива, но самия стимул и факта, че никога не съм сигурен дали и този път ще успея, някак ме мотивира да играя. Сезонът е доста подходящ, общо взето малко мъртъв за мен.

Ето и как ще подходя:

1. днес депозирах 20$ и започвам усилено на 0,25$ 45 човека в Старса на възможно най-много маси, че са и малко бавни тия.

2. при достигане на банка 50$ се мятам на 0,50$ 45 турбо и 0,50$ 180

3. при достигане на 150$ продължавам с 1,50$ 45 турбо

4. при достигане на 250$ започвам между 45тиците да подвключвам 2,50$ 180 човека.

5. при достигане на 400$ започвам микс между 3,50$ 45 и 2,50$ 180 човека.

6. при достигане на 600$\дай боже\ тегля 200 за да се наградя с готин подарък за коледа и да се почерпя за успеха и от Нова Година започвам нов челиндж от 400$ до 2К

Междувременно някъде през периода ще отделя и 50$, с които ще започна паралелно с НЛ кеш от най-ниското ниво да видим и там докъде ще я докарам. До изпълняване на първото предизвикателство, кешът ще бъде леко низвергнат и ще играя когато имам време и желание. Ако им хареса как вървят нещата, може да се преориентирам по някое време към нов челиндж.

Ще ъпдейтвам с резултатите поне два-три пъти седмично:)
  • 12 отговора
    • MonsterHand777
      MonsterHand777
      Бронз
      Поздравления колега за новия блог, харесва ми последователността за качването на лимитите, но лично на мен 100 бай -ина за турбо форматите малко рисково ми се вижда за БРМ. Вариацията там знаеш, може да е доста голям фактор.

Успех и мисля ако се заемеш сериозно доста преди коледа ще се справиш с челинджа ;)
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от MonsterHand777
      Поздравления колега за новия блог, харесва ми последователността за качването на лимитите, но лично на мен 100 бай -ина за турбо форматите малко рисково ми се вижда за БРМ. Вариацията там знаеш, може да е доста голям фактор.

Успех и мисля ако се заемеш сериозно доста преди коледа ще се справиш с челинджа ;)
      Да, рисково е малко, предвид че съм имал суингове от по 100 би, вярно, на по-високи лимити, но все пак нещата вече се поизравняват. Мисля да свалям нивото при загуба на някаква част от банкрола за съответния лимит, още не съм решил точно каква:) За по-нагоре вече ще има по-строг банкрол от 200+ БИ. Идеята е ако хвана добра вълна по-бързо да изкача нагоре. Благодаря:)
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Тва е Ники, за какъв БРМ говориш :) Бас хващам, че ще си изпълни "челинджа" без никакъв проблем, само ако не го домързи пак и спре да играе.

бтв Ники, нещо след тоя сървайвър много си снижил целите :) Ако ти трябват пари, звънкай, няма какво да се мъчиш :f_biggrin:
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam
      Тва е Ники, за какъв БРМ говориш :) Бас хващам, че ще си изпълни "челинджа" без никакъв проблем, само ако не го домързи пак и спре да играе.

бтв Ники, нещо след тоя сървайвър много си снижил целите :) Ако ти трябват пари, звънкай, няма какво да се мъчиш :f_biggrin:
      Никакъв мързел, тва вече една година пропиляна. Иначе то с пари всеки може, по-сладко е сам да се изкатериш нагоре, така ще съм по-мотивиран да гоня някакви цели. Благодаря все пак де, ще черпя некое уиски като успея :f_drink:

ПП не съм ги снижил, правя ги по-реалистични, че се очертават бая напоителни дни :Д
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Стартът бе даден, но естествено не мина без проблеми. Един час си играх да настроя ХЕМ, че съм с чисто нов уиндоус10 от няколко дена и пълна загуба на предишните архиви. ХЕМ-а накрая напълно се бъгна и спря. Ядосах се и подкарах масите без него, че времето много напредна. Изиграх трийсетина турнира на 25 цента за около три часа и нещо, като поддържах средно 12-14 маси в стак. Резултатът е 7 долара. Като оправя ХЕМа ще дам по-точна статистика. Банката е 27 долара. В актива имам и три чаши вино:) ))
    • petnik1979
      petnik1979
      Злато
      успех наборе
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Петък и събота ги писах дъждовни... или по-скоро - алкохолни. Получиха се две поредни страхотни вечери и играта остана на заден план. Днес, зареден с ентусиазъм седнах да играя, но желанието ми бързо се изпари. Праха ме като шкембе у дувар, губих почти всички добри ръце, а отгоре на всичко и аз правех тук-там некви супер тъпи отигравания, които максимизираха загубата :Д Иначе сутринта преинсталирах отново Уин-а, че нещо го бях омазал предния и ми се стори по-лесно да почна на чисто. ХЕМ-ът тръгна без проблем, така че оттук нататък от мен се иска само здрава игра и нерви. За днес приключвам и ще гледам филмчета с някоя чашка вино, от утре продължаваме напред:) )

Банка: 22$

Първоначално публикувано от petnik1979
      успех наборе
      Благодаря!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Такааа, кратък обзор на случилото се през седмицата. Играх само четири дни и то не много усилено. Доста ангажименти, шампионска лига, гости в единия от дните и два дена се чувствах доста напрегнат и изнервен и си дадох малка пауза. От днес започнах пак здраво и другата седмица ще наваксвам пропуснатото. Като цяло имах няколко кошмарни дни в които нищо не вървеше като хората, яко бой, съкове и тук-там мои грешки. Днес нещата се възстановиха в нормалния си ред и пак започнаха да вървят нагоре. Надявам се по-скоро да кача поне едно-две нива нагоре към турбо турнирите, че тия 25 центовите вървят по цяла вечност и бройките трудно се трупат. Банката е 27$, след като за три дни се бях върнал под началното ниво дори. Днес пак се надъхах и ако не ме секат много, до края на другата седмица мисля да качвам нивото. А сега, след почти цял ден игра, си сипвам една чаша вино и релакс на макс. А наздраве :f_drink:
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      С постоянство нещата се получават.

Успех!!!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Седмицата дотук:

Доволен съм от себе си последните дни, още правя грешки от разсеяност, но тоталните глупости съм ги смалил до минимум. Научих се, че на тия нива хората не блъфират кой знае колко и спрях да им изплащам ръцете с некви хиро колове.

Банка: 38$
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Успех. Тея ще ги биеш лесно, в началото на сесията можеш да записваш и един два 90 човека :f_thumbsup: :f_drink:
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Опа! Последния месец, поради разни лични и не толкова лични причини, не съм сядал почти, не се чувствах достатъчно спокоен и фокусиран за това. Последните дни нещата ми се нареждат малко по малко, и като че желанието ми за игра се възвърна, така че подновявам предизвикателството, като ще го удължа с един месец до края на януари, приспадайки последния "дъждовен" месец:) Продължавам още малко с 25 центовите и надявам се до седмица да се кача на 50ките и да използвам голямата почивка, която ми се събира покрай празниците за удрана игра и евентуално да стигна до 150-200 банка в началото на януари.