Проблем с логване в системата на bg.pokerstrategy.com

• untouchableclk
      untouchableclk
      Начален
      Здравейте. Преди определено време си направих акаунт тук в pokerstrategy.com който използвах бая време. Имам си натрупани там малко Strategy points, но реших преди определен период от време, понеже си смених главния мейл който използвах, да си сменя и акаунта тук, като не съобразих, че сменявайки акаунта, всичко свързано със залите трябва отново да сменявам. И тук се появи проблема, който вече голям период от време просто ме изкарва от релси, буквално.
      Стария акаунт за който говорех и който вчера използвах за последно е: yzfr1bulgaria ( имам тема в която съм се представил - Здравейте ). Когато опитам да вляза във форума с онзи акаунт, той директно ми отваря този ( untouchableclk ) без въобще да ме пита каквото и да е. Пиша си потребителското име "yzfr1bulgaria" и паролата, натискам ENTER и той ме логва с "untouchableclk" .....
      Прави ми впечатление дори, че даже и да не напиша нищо в полето име и парола, обновявайки страницата от бутона за обновяване, отново системата ме логва с този акаунт "untouchableclk" . Към кого да се обърна за да ми помогнете да разреша този проблем? Аз съм истинския потребител и на двата акаунта, мога да го докажа по всякакъв начин.

EDIT: Някой ще ми помогне ли ??? Все още въвеждам потребителско име " А " , а системата ме вкарва в акаунт с потребителско име " Б " ..... :(
  • 3 отговора