Проблем с ПокерТракер 4

• stameninho
      stameninho
      Сребро
      Привет покерстратези,

По време на игра се получава нещо странно със статистиките за играчите показани от Покертракер.
      При опцията "Set all to table session stats" ми показва статистика за повече изиграни ръце от колкото при избрана опцията: "Set all to Lifetime stats".

Дано това което съм написал е разбираемо. Бих се радвал на всякакви препоръки.

Благодаря предварително :f_pleased:
  • 2 отговора
    • stameninho
      stameninho
      Сребро
      От ПокерТракер съпорта ми помогнаха. Нека споделя и тук защо става така.
      Когато изберем Hud>Edit Hud Options, Горе в дясно избираме "General" и ни показва "Tournament Stacks" там има филтри за различните стакове по време на игра. Когато изберем някой от филтрите и го активираме, получаваме данни от статистиката само за размера на стака който има играчът в момента на игра.

Не съм сигурен за това което написах, но така си го обяснявам. Ако има запознати нека ме поправят.

[img]http://prntscr.com/9a891y[/img]

За пример:
      На снимката е избрана опцията за филтриране на статистиките при стак от 21 до 35 големи блинда. Когато играч на масата е с големина на стака от 21 до 35 големи блинда, статистика важи само за ръцете които той е играл с такъв стак.

Дано това е от полза.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей stameninho,

Благодаря че сподели как си разрешил проблема ,може да е полезно на други играчи :f_drink:

Поздрави,
      Боби.