Need help

• wasslainbyme
      wasslainbyme
      Бронз
      Ще ме извинявате ако вече има подобно питане, но вчера до късно преглеждах темите и не намерих подобна.Въпросът ми е следния:вчера преминах теста и след това си свалих зала от вашия сайт -bet365- регнах се и направих всичко както е описано.Избрах тази зала защото в почти всички други имам вече регистрации.Ще е проблем ли че съм избрал тази зала за 50-то долара и ако не кога ще ми изпратите имейл.Защото до сега ни вест ни кост от вас в мойта поща.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей wasslainbyme,

За съжаление не предлагаме безплатния начален капитал в bet365. Списък с покер залите за безплатните $50 можеш да видиш тук. Можем да ти изпратим началния капитал само в зала от този списък.

Ако желаеш да играеш в някоя от другите покер зали, с които работим, ще трябва да депозираш сам там.

Поздрави,
      Станислав
    • wasslainbyme
      wasslainbyme
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор!За съжаление имам регистрация във Fulltilt и няма как да да стане :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от wasslainbyme
      Благодаря за бързия отговор!За съжаление имам регистрация във Fulltilt и няма как да да стане :(
      Провери тази страница след няколко дни. Възможно е да добавим още една покер зала в средата на декември.

Поздрави,
      Станислав