Относно Стратеги точките

• 6 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bistra20
      Здравейте,
      Някой може ли да ми каже 1 SP на колко FTP е равна ?
      Пример ако имам във Full Tilt 100FTP на колко стратеги се равнява това
      И аз съм питал ама мисля че неможе да се изчисли,само че 1$ рейк е равен на 2 точки(мисля че това ми отговориха)
    • Bistra20
      Bistra20
      Бронз
      а знаеш ли поне 1 FPT във Full tilt на какъв принцип се печели защото разрових целият сайт и немога да намеря нищо
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      "Спечели 2 StrategyPoints в PokerStrategy.com за всеки долар от рейка, който генерираш във Full Tilt Poker."
      Ring Games: For each dollar raked from the pot in a real-money ring game, 10 Full Tilt Points will be awarded to the table and then split equally between all players dealt into the hand. For example:

Значи за 1$ рейк получаваш 2 ПС пойнтс ( и получаваш 10ФТП).
      Следователно за 10ФТП получаваш 2 СП.
      А тука е обяснено как се изчисляват ФТП за различните формати:
      http://www.fulltiltpoker.com/fullTiltPoints.php
    • Bistra20
      Bistra20
      Бронз
      Благодаря ти много :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      "Спечели 2 StrategyPoints в PokerStrategy.com за всеки долар от рейка, който генерираш във Full Tilt Poker."
      Ring Games: For each dollar raked from the pot in a real-money ring game, 10 Full Tilt Points will be awarded to the table and then split equally between all players dealt into the hand. For example:

Значи за 1$ рейк получаваш 2 ПС пойнтс ( и получаваш 10ФТП).
      Следователно за 10ФТП получаваш 2 СП.
      Е имало един умен който да обясни
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Няма директна връзка между FTP и Strategy Points. Strategy Points зависят от рейка, който си генерирал във Full Tilt, като $1 рейк = 2 StrategyPoints.

Въпреки, че колкото повече играеш, толкова повече рейк И FTP точки ще правиш, няма общо валидна формула, която да ти дава връзката между FTP и SP. Броят FTP точки зависи, както от рейка така и от промоции като "Happy Hour x2 FTP Points". Тези Happy Hour допълнителни FTP точки не са свързани с рейка.

Има и други фактори, които влияят на рейка, рейкбека и съответно StrategyPoints. Те са описани в темата Рейкбек - често задавани въпроси.

Поздрави,
      Станислав