Предложение за маймуницата

• misko69
      misko69
      Бронз
      Имам предложение-
      Теми,в които авторите са писали на маймуница да бъдат заключвани и изтривани от модераторите.Особенно пък ако и заглавието е на такъв език.
      Съжалявам,но когато човек се регистрира във форума някъде може би е записано и на какъв език се пише.
      Като му се изтрие темата и заключи,следващия път ще си помисли как да пише.
      Съжалявам,но цял ден гледам нещо такова и ме дразни,особенно и тона в темата.... ?( ?(
      П.п.Призовавам колегите,не им отговаряйте!!!
      Ако темата не е уместна изтрийте я или заключете. ;)
  • 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей misko69,

Първо искам да ти се извиня за закъснелия отговор, изглежда, че сме пропуснали темата ти.

Ние всеки път предупреждаваме, че при нас се пише на кирилица, раздали сме и немалко жълти картони.

На мен лично ми се вижда малко крайно да затваряме темата, но ще обсъдим с колегите и ще ти кажем какво сме решили.

Поздрави,
      Надя
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Наде :heart: :heart: ,може би бях афектиран от една тема същия ден,когато пуснах това. ?( По-скоро призива ми е към другите просто да не отговарят на така написани теми.Аз поне така правя.Нека автора да се чуди защо никой не му пише.А и само като отворя вече заключената тема за 50$,почти всеки нов пише така...
      Наистина сигурно е крайна мярка.... ;( ;(
      Съжалявам... :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей misko69,

Ако никой не пише на потребителя, той няма да разбере за грешката си. Това е проблем :-) Затова и както Надя е писала, ние проактивно следим и предупреждаваме всеки, който не пише на кирилица.

За щастие все по-често виждаме и членовете на форума да правят забележка на новодошлите. Така новите членове виждат, че писането на кирилица е не само прищявка на модераторите, но и в интерес на всички членове.

Поздрави,
      Станислав
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Мерси,няма проблеми :heart: :heart: :heart:
      Ако искате изтрийте темата ;)