преместена тема

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      здравейте имам пусната ръка за анализ но е преместена в Анализ на ръце - СГС от 0.50/1 и нагоре за която секция нямам достъп. това беше просто една ръка за която исках анализ от някой трениор или някой който играе на високи лимити ;) нямам свалени програми на лаптопа ако някои може да я преработи и да се пусне като нормална ръка ще съм му благодарен .Просто ме интересува анализа
  • 5 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Ами не я виждам,сигурно Златните я виждат.Интересно.... :(
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ако може някой от анализаторите да ми прати анализа на лично ще съм много доволен
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Ще оставя анализа на ръце да го направят анализаторите, но ще ти покажа имейла на Станислав:

Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей Bot33,

Преместих ръката ти във форума за NL100 и нагоре. Горещо те моля да използваш някой от конверторите на ръце, когато публикуваш във форумите за анализ.

Ако за пръв път публикуваш ръка, можеш да прочетеш тази тема, както и тази.

Поздрави,
      Станислав
      Също така и имейла на kotsebotse

Първоначално публикувано от kotsebotse
      Първоначално публикувано от Bot33
      косебосе даи скаип ако е удобно
      Като ника ми е.
      И наистина послушай Станислав за конвертирането, щото тук аз още се чудя как може ти да държиш Q:club: и тя да излезе и на флопа, както и как го биеш с флъш като нямаш флъш ;)

Поздрави,
      Митко
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      бях на друг комп затова нямам програми за което се извинявам . имах дама пика и купа в ръката може да съм объркал при постването на темата. Благодаря все пак за разбирането.
      пс търна и ривера са 3 и 7 купи. може би съм бил афектиран като съм писал поста но имах флъш
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Привет,

Върнах ти ръката във форума за анализ до NL50.

Моля отбележи, че това е по-скоро изключение. Ако публикуваш ръце по-висок статус, ръката ще бъде преместена и анализирана в съответния форум, но ще можете да си прочетеш анализа, когато ти сам достигнеш необходимия статус.

Поздрави,
      Станислав