TigerGaming.com: Промоции и информация

• 5 отговора
    • kriso911
      kriso911
      Бронз
      Не ми отваря линка за теглене на софтуера...
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей kriso911,

Този линк ли: http://bg.pokerstrategy.com/l/tiger/welcome/

Поздрави,
      Александър
    • Lordman14
      Lordman14
      Бронз
      Здравейте!
      Бих искал да се осведомя за следното.Задължително ли е да се депозира?
      Ако ,например натрупаш банкрол от фрироли,има ли пречка да си изтеглиш парите?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Lordman14,

Доста покер зали имат условие да се депозира, преди да се заяви теглене. Една от причините е, че така валидираш платежното средство и демонстрираш че то е активно - това елиминира много проблеми и възможности за грешки.

Понякога обаче решението е до отделна сметка или до отделна зала, така че най-добре в твоя случай е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на залата и да ги запиташ в твоя случай дали е възможно.

Такова теглене обаче може да се направи само към банкова сметка (ако се предлага такава възможност). При теглене към банкови карти, Skrill, NETELLER и други платежни методи - задължително първо трябва да си депозирал.

Поздрави,
      Александър
    • Ivaylo85
      Ivaylo85
      Начален
      Имам 2 въпроса :
      1.Относно промоцията им до края на Юли за 100% депозит бонус - важи ли за стари играчи или само за нови? Не съм играл от 8 месеца в залата и ме интересува ако направя reload сега до края на месеца мога ли да се възползвам от промоцията? Доколкото разбрах тя се равнява на 33% рейкбек, който се изплаща на части - на всеки 15$ рейк ти връщат 5$.
      2. Може ли да се ползва ХМ2 ( със съответния конвертор ) в залата след като обновиха изцяло софтуера скоро ? В случай, че не може да се ползва HUD по време на игра поне предполагам ръцете се записват както преди и след това може да си преглеждаме сесиите с ХМ2.