бонус в фул тилт

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      здравейте искам да коментирам нещо. преди време след като се регистрирах в покерстарс реших да ползвам началния капитал от 50 $. тогава се предлагаше в фул тилт. Свалих си сайта и се регистрирах но забравих да пиша кода за 50$ и си остана така. Няколко пъти съм играл там и лично за мене не ми харесва залата но просто играя някой друг турнир там отвреме на време.Получих съобщение от стратежито за нов начален капитал там но мисля да откажа, нищо лично но просто залата не ми е интересна.Не искам да обидя никой но и без начален капитал си ми е добре :) писах и на съпорта че дори и да ме одобрят не желая да получа началния капитал.Надявам се да не обидя никой от стратегито но така съм преценил така го правя. Може би съм първия който отказва началния капитал но за новодошлите ще кажа че може да си обогатяваш познанията от покера и без начален капитал все пак имаш по голям стимул да играеш и да трупаш стратеги точки с собствени пари отколкото наготово :) Веднъж бях казал че за мене този начален капитал трябва да се дава след като изиграеш минум 20к-30к ръце за да може този начален капитал да го оползотвориш пълноценно. Успех по масите
  • 8 отговора
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      преди малко ми преведоха 50$ в фул тилт. Благодаря на екипа но на този етап не мисля да играя в тази зала? ако може да си върнат обратно парите ще съм благодарен ако ли не за сега ще седят така докато не реша какво да правя с тях или докато не изтечат 3-те месеца да си ги вземат обратно.
      Успех по масите
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Давай,може пък да ти хареса там ;)
    • MARKASCH0
      MARKASCH0
      Начален
      ти не искаш капитал и ти го дават аз искам и отговарям на въпросите и ми казват, че не съм удобрена ..
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      MARKASCH0 знаеш ли колко $ сам изиграл без тоя бонус поне 400 и с него и без него играта си е игра :) както казах и преди научете се без бонус пак после като дойде играите с кеф.
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Не разбирам защо се правиш на интересен .... И защо да се учим без бонус да губим наши пари ли ? Като може от бонуса да се научим и да намалим нашите загуби?Защо да чакаме бонуса и да играем с кеф?Не намирам въобще логика и даже ми звучиш леко глупаво ...
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      favour1te предполагам не си почвал с бонус да играеш покер? :) пак и по трудно е да загубиш свой пари отколкото чужди . Ако не си съгласен с мен това си е твой проблем . Все пак аз изказвам собствена гледна точка
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Напротив започнах с началния капитал и още съм си с него ....!И по-добре да започнеш с бонус и да го загубиш и да разбереш какво е от колкото с твой!Защото ако решиш да правиш глупости и не играеш правилно няма значение дали ти си депозирал или са ти ги дали от сайта.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      преди малко ми преведоха 50$ в фул тилт. Благодаря на екипа но на този етап не мисля да играя в тази зала? ако може да си върнат обратно парите ще съм благодарен ако ли не за сега ще седят така докато не реша какво да правя с тях или докато не изтечат 3-те месеца да си ги вземат обратно.
      Успех по масите
      Здравей Bot33,

Молбата ти е малко необичайна. Мога да те уверя, че никой от PokerStrategy.com няма да ти се разсърди ако не желаеш бонуса от $50.

Ако все още не смяташ да ги ползваш, моля те пиши на колегите от ПОМОЩ.

Поздрави,
      Станислав