Катерене по лимититe !

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравейте приятели ,
      Може би доста от по старите юзъри ме знаят с фейл блоговете ми от преди години.
      Доста време играх на живо, като нямам особенни успехи.От скоро почнах работа и работното ми време не ми позволява да играя на живо,а през уикенда предпочитам да си почивам, затова реших пак да почна да играя онлайн. Не съм играл сериозно онлайн от много време, да не кажа никога, чат пат пускам по някой турнир събота и неделя и това е. Ще играя СНГ, като ще започна от най-ниските нива и ще се изкачвам по стълбичката до колкото мога. Ще започна с 6 - макс хипер турнири , тъй като с тях мисля, че ще изкача по-бързо микро лимитите. След което ще превключа на ХУ - хипер. Ще започна с 25$, тъй като имах толкова пари в картата.

Стратегия за изкачване по лимитите:
      <150$ - 1.50$ - хипер 6 макс
      >150$<500$ - 3.50$ - хипер 6 макс
      500$+ 7$ ХУ хипер ( Като достигна това ниво, мисля да се задържа на него )

Единствената цел, която ще си поставя за момента е да ставам с 9 сутринта и да играя по 2-3 часа преди работа от понеделник до петък(евентуално 1 ден почивка).

Еми ... това е. От утре почваме да ги мачкаме. :f_love: :f_love: :f_love:
  • 14 отговора
    • alxndr1
      alxndr1
      Бронз
      Два умиращи формата. По-добре се ориентирай към Spin-четата.
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от alxndr1
      Да. Спиновете са по - добрия вариант и според мен.Да не говорим ,че в момента има и промоция в Покерстарс.За нула време можеш да качиш банката до $1М и да не ти се налага да ставаш толкова рано:f_drink:
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      то с 25$ по добре си почни ХУ там вариацията е по малка то даже с 25 $ най добре ХУ турбо
    • alxndr1
      alxndr1
      Бронз
      А сега видях, че започваш с $25. Значи се преоринтирай 90/180/360 човековите с малки входове и примерно на $75(150BI) започни 0.5 спинчета. Не започвай да играеш нищо започващо с думичката турбо/хайпер преди да имаш поне 100BI за него. Това са препоръки само и единствено ако искаш да се отнесеш сериозно към начинанието си. Друг вариант е да не играеш още малко, да поспестиш до $75-долара и тогава да започнеш, а междувременно да прочетеш и гледаш видеа за Спин-овете.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Първоначално публикувано от alxndr1
      Какво имаш предвид от "умиращи формати"?
    • alxndr1
      alxndr1
      Бронз
      Че трафика им драстично е паднал и, че още на $7-доларовите ще се сблъскваш основно с регове, a edge-a в тези игри е доста малък понеже 80-90% от играта е пуш/фолд. За това ти казах, че ако ще се учиш на формат, учи се на Spin and Go. Ако смятащ, че си добър във форматите и знаеш какво правиш (имаш 10-20к турнира HUSNG или 6-max hyper), което предполагам не е така при положение, че искаш да ги играеш с 10-15BI, давай троши ги.
      И дори да приемем, че трафика е добър и достатъчно рибки играят и HUSNG и 6-max hyper, и трябва да избираш формат с който да започнеш Spin&Go e отново за предпочитане- най-новия формат, към момента можеш да развиеш най-голям edge над противниците си спрямо другите 2 формата ( има много постфлоп игра).
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      Другото няма да го коментирам, само не разбрах как на спиновете има много постфлоп игра за разлика от 6мах и ху като и на 3те формата почваш с 25бб ?( ?(
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от vvencislavov
      то с 25$ по добре си почни ХУ там вариацията е по малка то даже с 25 $ най добре ХУ турбо
      Е ти ме уби, вика на ХУ вариацията е по-малка :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Е по-добре ходи хапни и пийни с тия 25$, ако си решил да играеш депозирай поне 100
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      На теория е по-малка вариацията, но на практика е съвсем друго.
      Почвай Нл2 Зум. Само за там ти е достатъчна банката. И 50-центовите турнирчета :) . Като искаш хипер, почвай на 25 цента Спин и после шотвай на 50-цента :) . И фриролите , 4 всеки ден, все ще закачиш нещо.
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      почвай на 25 цента Спин и после шотвай на 50-цента . Не знам от къде съм чувал ама под 3$ рейка е огромен и само се храни залата. Затова скоро ще има 10 и 5 центови спин анд го с голяма награда от 50$
    • alxndr1
      alxndr1
      Бронз
      Първоначално публикувано от genarr0
      Другото няма да го коментирам, само не разбрах как на спиновете има много постфлоп игра за разлика от 6мах и ху като и на 3те формата почваш с 25бб ?( ?(

Okay okay ... попрекалих с умнотиите в коментара си :coolface: guilty as charged.
      Много народ се събрахме да спасим тези $25, ако все още са живи де....
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Първоначално публикувано от Kamen992
      почвай на 25 цента Спин и после шотвай на 50-цента . Не знам от къде съм чувал ама под 3$ рейка е огромен и само се храни залата. Затова скоро ще има 10 и 5 центови спин анд го с голяма награда от 50$
      E , те хората влизат Ол ин на първата ръка. Не е, като на 3$. Ще прави едни 500 турнира на ден и ще изгради банка :D . Най-добрия вариант е НЛ2 Зум. Сядай да четеш за кеш. мани го тва хипер СНГ.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Пичове, бяхте прави обраха ме набързо. Нищо сега на заплата ще вкарам 100$ и ще пробвам спиновете