sttoil МТТ

• solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Браво Стоиле! Супер се развиваш, продължавай да ги къртиш!
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Здравей, Стоиле искам да те попитам дали имаш някакъв напредък с 888покер понеже при мен е отчайващо за 1 месец вече съм получил 2 емайла в които не показват на къде вървят нещата и нищо не се разбира а вече 1 месец е доста време.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      От 888 ми писаха, че ми връщат банкрола, но акаунта си остава затворен.
      Което всъщност е донякъде лоша новина, всъщност банкрола вече ми е върнат по метода на депозит.
      Иначе този месец съм в доста голям даунсуинг, който всъщност продължава от онова 3то място за 8к$.Общо взето съм малко назад този месец.
      Добре поне че с обема горе долу наваксах и имам изиграни около ~420MTT.
      Остават около 500 да изиграя до края на месеца дано поне изляза от суинга.
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      До някъде е лошо, че няма да играеш в 888покер повече, но поне са ти върнали парите. При мен не се знае още какво ще се случи, но и да ми позволят да играя там отново не съм сигурен, че ще го направя. Иначе има партньорски зали на 888, но не съм сигурен дали и там ще ти е позволено да играеш.
      Успех в Старса и дано да излезеш от суинга.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от Disembowel
      Иначе има партньорски зали на 888, но не съм сигурен дали и там ще ти е позволено да играеш.
      Не то се отнася за цялата мрежа. Мен ме предупредиха да не правя нови акаунти.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Иначе има партньорски зали на 888, но не съм сигурен дали и там ще ти е позволено да играеш.
      какво е станало ? може ли да ми кажеш на кратко търсих на зад в страниците дали си споменал но не намерих (или не съм видял)
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      И сега вече няма да играеш там така ли ? Тъпо са го измислили :ayfkm
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Прави на жената един акаунт или на родител и ги мятай пак тея тъпаци :D :facepalm: , май който печели при тях , не е удобен :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Стоиле, снощи ти пратих $ в Старса, драснах ти и на скайпа. Виж и потвърди, че всичко е ок, да съм спокоен :)

Аре, успех в Старса, дано картата се обърне скоро!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      niksy79

Получени са Ники всичко е точно.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Стоиле какво стана с блога, по едно време беше един от наи четените , упдейти няма ли :(