sttoil МТТ

• sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравейте, приятели !
      Май, дойде време да напиша 2-3 реда, какво става с мен. Турнирите вървят с пълна пара и от няколко седмици мачкам 5$СНГ. Успях почти да удвоя банката, което е идеално(както казва Петчовека :s_biggrin: )
      За съжаление не мога да постна графики (защото имам некви смотани проблеми с windowса и пак ще се прави инсталация). Целта с 10$СНГ май, май ще е преизпълня доста бързо, но ще видим. Най-вероятно утре ще си направя прейнсталация и ще почна да поствам и графики.
      Все пак да си поставя някакви цели за месеца !

:diamond: Да кешна в Rake Race-a на Ongame !
      :diamond: Да кача 10$ СНГ !
      :diamond: Да запиша поне една ФТ на някое голямо МТТ !

Първата цел не е толкова трудна. Имам вече около 100$ раке.
      Втората цел също е постижима.
      А третата изглежда толкова далече. Хубаво щеше да е това да стане вчера:

:f_biggrin:

Банка : 625$
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Супер,дигнал си банката(мисля че последно беше към 300$)
      Успех в изпълнението на целите.
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Екстра си, продължавай към целите.

П.С. В Гоце Делчев съм идвал един път по работа до БТК, ех добри моменти бяха като си джитках със служебната кола из градовете...
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравейте отново !
      Не съм писал от страшно много време и май е време вече.Продължавам да играя 5$ СНГ като направих по диип БРМ и в момента ги меша с 3$. Поради сериозният суинг, който имах в началото на месеца не съм изиграл нито едно МТТ. Очаквам в скоро време да хвана по-сериозен ъпсуинг и ще отделям повечко време и на МТТ-тата.Ето сега и първите графички дано ви харесат :f_biggrin:

Рой на 3$ ми падна изключително много поради, това че когато играя три 3$ и три 5$ отделям доста повече внимание на 5$-вите.И с оглед на това идеята да "меша" вече не ми харесва чак толкова много.

А ето и реално как стоят нещата :

Банка: 600$
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Е добре е бе :) Какъв по-сериозен ъпсуинг :) Ей така да си върви нагоре си е перфектно :)
      Успех и само напред и нагоре :)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Е добре е бе :) Какъв по-сериозен ъпсуинг :) Ей така да си върви нагоре си е перфектно :)
      Успех и само напред и нагоре :)
      Всъщност не е толкова розово, колкото изглежда. В началото на годината преди преинсталацията имах доста черни серии, и в момента съм на същата банка каквато имах и в началото на годината(дори по-малко). За това очаквам сега малък обрат( да продължи да върви така и да дръпна нагоре).
      Но няма да се разсърдя ако след 1000 турнира на 5$-вите имам същият Рой, който имам сега :D .
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Абсурд да е същия. Мисля, че можеш да го вдигнеш още с 10тина-15 % :)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Абсурд да е същия. Мисля, че можеш да го вдигнеш още с 10тина-15 % :)
      Ти да не гледаш 3$СНГ РОЙ, там е доста малко понеже като ги меша и не им обръщам достатъчно внимание и играя по-безоотговорно и по-лууз.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Добрия стар, Покерстарс !
      След доста сериозни проблеми с покерзалите и повечето акаунти, най-накрая се завърнах в покерстарс, който ме посреща доста добре.Като си видя целите от миналият месец всичко е изпълнено :f_biggrin: . За съжаление още го няма големият удар (понеже на едната от финалните маси загубих АКвсAQ и отпаднах девети) но се надявам скоро и с това да се похваля.
      Ето една графичка от турнирите, който съм изиграл от началото на годината в покерстарс.

A ето и графика от турнирите, който играя в момента.Играех 2.2/90мен, като ги преминах сравнително бързо и сега играя 3.25$ турбо 45мен, като и те ме посрещат доста добре. Сравнително съм доволен от първите места, но можеше да са и повече ако не бях загубил доста ХУ, ситуаций 60/40 в който покривам противника.

Ето една ръка, която няма да забравя скоро :D

No Limit Holdem Tournament
      PokerStars
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Hero (5,590)
      UTG+1 xavi66 (4,585)
      MP1 ImHouse :x (2,409)
      MP2 alaras2000 (4,060)
      MP3 LolloSam1 (3,039)
      CO tm6723 (5,439)
      BTN ric206 (1,960)
      SB diltonfsilva (2,965)
      BB The4est (1,685)

Blinds: 40/80

Pre-Flop: (120, 9 players) Hero is UTG K:club: K:heart:
      Hero raises to 240, 2 folds, alaras2000 goes all-in 4,060, 5 folds, Hero calls 3,820

Flop: 9:diamond: 8:diamond: 7:diamond: (8,240, 2 players, 1 all-in)

Turn: 3:diamond: (8,240, 2 players, 1 all-in)

River: 7:heart: (8,240, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 8,240
      alaras2000 shows
      K:spade: K:diamond:
      Hero shows
      K:club: K:heart:

alaras2000 wins 8,240 (net +4,180)

Hero lost 4,060
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Супер гадно е като паднеш така, случи ми се два пъти за един ден с AA и КК и на втория път останах без мишка :s_o:
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Това е слабичко,има къде къде по големи съкаути
      Ти реално си загубил от ситуация 50% -50% което си е нищо
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от veselinski
      Супер гадно е като паднеш така, случи ми се два пъти за един ден с AA и КК и на втория път останах без мишка :s_o:
      За моя радост няма чак такива проблеми, просто ми остават за млако по-дългичко в главата или си ги напсувам едно хубавичко и то на глас.

Първоначално публикувано от kurta1973
      :f_love: ?( :baby: :f_biggrin:
      Ми кво да правя типично за човек, на който подписа му е "Завинаги оставам аз Левскар" и на такива ситуаций "50/50" си се ядосвам.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      KK срещу KK не е 50:50 . Шансовете са 2% за победа 96% за поделяне на пота и 2% за загуба. Т.е. е загубил в нещо като 98:2 фаворит :f_mad: Еми какво да ти кажа всичко идва от надписа ... привлича съкаути :f_biggrin: Пробвай с "Само ЦСКА" може и да потръгнат нещата :f_p:
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      KK срещу KK не е 50:50 . Шансовете са 2% за победа 96% за поделяне на пота и 2% за загуба. Т.е. е загубил в нещо като 98:2 фаворит :f_mad: Еми какво да ти кажа всичко идва от надписа ... привлича съкаути :f_biggrin:
      да ,прав си ........но донякъде .Не е паднал 98:2 а е 2:96:2 има разлика и то огромна
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Еми така изглежда много сложно, а аз го опростявам до 2 възможности да не загуби и да загуби та затова 98:2 ...
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Ето една ръка, която няма да забравя скоро :D

No Limit Holdem Tournament
      PokerStars
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Hero (5,590)
      UTG+1 xavi66 (4,585)
      MP1 ImHouse :x (2,409)
      MP2 alaras2000 (4,060)
      MP3 LolloSam1 (3,039)
      CO tm6723 (5,439)
      BTN ric206 (1,960)
      SB diltonfsilva (2,965)
      BB The4est (1,685)

Blinds: 40/80

Pre-Flop: (120, 9 players) Hero is UTG K:club: K:heart:
      Hero raises to 240, 2 folds, alaras2000 goes all-in 4,060, 5 folds, Hero calls 3,820

Flop: 9:diamond: 8:diamond: 7:diamond: (8,240, 2 players, 1 all-in)

Turn: 3:diamond: (8,240, 2 players, 1 all-in)

River: 7:heart: (8,240, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 8,240
      alaras2000 shows
      K:spade: K:diamond:
      Hero shows
      K:club: K:heart:

alaras2000 wins 8,240 (net +4,180)

Hero lost 4,060
      Стоиле, днес имах абсолютно същата ситуация и първото нещо, за което се сетих след като му видях поповете беше твоята ръка. :D
      Браво за успеха последните! Успех и в следващите!
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      След като последните два дена не бяха много добри, днес покерстарс реши да ми се реваншира и записах едно 1-място и 3-втори. Единственото, което не ми харесва последните дни е че броя на вторите места е доста повече от първите.
      Вчера имах цели 4 втори места, след като губя доста решаващи 60/40 ситуаций при ХУ от рода на АхвсК7/Т9 и т.н. Дано да успея някакси да го коригирам това, но понеже за сега вървя доста добре, мисля по-нататък през седмицата ако остане малко време да поработя малко над ХУ играта си.(Разликата между първото и второто място е цели 4БИ, което си е доста чувствително).Имам някакви съмнения, че когато останем 3-4 не успявам да натискам правилно големите и средните стакове, който е много възможно да са по-тайт и да чакат да отпаднат малките стакове.
      Сега отивам да изгоря 200-300 калорий на колелото, което ми купиха вкъщи и довечера към 7-8 най-вероятно ще почвам пак да ги мятам.

• kjweed
      kjweed
      Бронз
      Браво, Стоиле! Див си.
      Току що прочетох някои постове преди моя последен и се посмях на глас. :D
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от kjweed
      Браво, Стоиле! Див си.
      Току що прочетох някои постове преди моя последен и се посмях на глас. :D
      Мерси, мерси.

След такива дни, като вчера и днеска започвам да се чудя, какво толкова грешно правя.Развалих си ужасно хубавите графички, и невероятният Рой. Днеска пробвах грайнд на 10 маси с след като игледах клипчето на Чени888 за нинжата и доста ми допадна(за нещастие покерстарс не мислеше така ;) ,). Но въпреки това мисля, че ще ми е доста полезно другият месец, когато се върна в Европокер да избивам 2000$ бонуса.

Добър летящ старт но Рой-то ми падна 2.5 пъти и мисля утре да наваксвам :f_biggrin:

Утре ще играя пак само на 6 маси едновременно и очаквам линията да продължи така, както беше в първите 150турнира :f_biggrin:
      За Март месец няма цели още обмислям, кога да се преместя в Европокер за бонуса.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз

Покерстарс завършва с доста добър, подобаващ суинг :f_biggrin: :f_cool:
      Вече преместих и банката си в Европокер и сега обмислям кога да започна 2 000$ бонуса има още доста време, до края на месеца, но ми се иска ако мога да хвана три месеца от рейкрейса. Обмислям също така дали да не почвам направо на 10$донове с 60/70БИ да го чистя(което ще стане доста лесно 1 200 турнира една част). Мисля по средата на тази седмица да съм го почнал бонуса( ще нещо и този статус, който ми стой въобще не ми харесва :f_biggrin: /) и ще пиша как е започнал :)