[Промоция] Sit&Go предизвикателство за $25 000

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ

Sit&Go класация за $25 000

Играй за част от $25 000 в предизвикателството на Sit&Go класацията.
      Всичко, което трябва да направиш, е да играеш на любимите си Sit&Go турнири с реални пари и така автоматично ще събираш точки за класацията.

Има три различни категории, така че играчи от всички нива могат да спечелят част от наградата:

• Категория Злато е за бай-ини над $10
      • Категория Сребро е за входове между $1 и $9,99
      • Категория Бронз е за входове между $0,05 и $0,99

Наградите

Сумата от $25 000 ще бъде разделена на две части.

Част първа: 25% от общия награден ще бъде изплатен в третата сряда от всеки месец, спрямо натрупаните точки до предишния понеделник.

Част втора: останалата част от наградите ще бъде изплатена през първата сряда от новия месец, базирайки се на всички точки, събрани през месеца.

Следните турнири са изключени от класацията и няма да носят точки за предизвикателството:

• Турнири на много маси (Multi-table tournaments)
      • Всички 1-up Sit & Go-та
      • Всички хадс-ъп Sit & Go-та
      • Всички незабавни ол-ин Sit & Go-та
      • Всички сателитни турнири
      • Всички турнири с виртуални пари (play money)

Правилата на TigerGaming са в сила и могат да бъдат променени по всяко време.

В случай че все още нямаш сметка в TigerGaming.com, възползвай се от бонусите ни
      за първи депозит и кликни тук, за да си създадеш такава сега.
  • 8 отговора
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Правилата на TigerGaming са в сила и могат да бъдат променени по всяко време.

В случай че все още нямаш сметка в PokerStars, възползвай се от бонусите ни ????
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей niki199393,

Мерси - малко C/P грешка, която вече е поправена.

Поздрави,
      Александър
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Подочух от други места, че в момента стават големи сътресения в тая зала, бях решил да депозирам пак, за състезанието, което дори беше за 50К миналата година. Та имаме ли информация какво точно става, изплащат ли пари от рейк рейсове и други промоции?
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksy79
      Подочух от други места, че в момента стават големи сътресения в тая зала, бях решил да депозирам пак, за състезанието, което дори беше за 50К миналата година. Та имаме ли информация какво точно става, изплащат ли пари от рейк рейсове и други промоции?
      Бягай надалеч ;)
      Те преди бяха Action, сега май са Chico, ама много бавят тегленията, с месеци.
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от bmwteam

Бягай надалеч ;)
      Те преди бяха Action, сега май са Chico, ама много бавят тегленията, с месеци.
      Да, поразрових се из форумите, бях доволен миналата година, редовно си се изплащаха парите от промоциите, макар че имаха десетки дребни уловки и често спираха тегленията заради тях. Но сега като се зачетох, май наистина няма да я бъде там. Тенкс:)
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Много реват хората. Тормозили реговете :) . Не знам дали е вярно.
      Малките зали са два вида. Такива, които тормозят реговете и такива, които ги глезят :) . Зависи ква политика имат в самата мрежа. Аз съм ги изпитал и двете. И то някви крайности. В смисъл едва ли някой ще ме вземе насериoзно, ако споделя :D .
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Първоначално публикувано от insomnia666
      Зависи ква политика имат в самата мрежа. Аз съм ги изпитал и двете. И то някви крайности. В смисъл едва ли някой ще ме вземе насериoзно, ако споделя :D .
      Я сподели, за мен е ценно твоето мнение.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Еми явно не е, щом се изказваш с ирония. И то с теб направо не се говори. Все от високо говориш. Някво мега арогантно про.
      Еми сменил съм 40 зали, нищо , че не правя по 130к на година, като теб. И знам, че има различна политика за рейк рейсовете в различните мрежи. Ти вече си събери 2+2 тва какво значение има. За отношението към реговете.