Смяна на автостъкла?

• SisyIv
      SisyIv
      Начален
      Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на *****. Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :f_biggrin:
  • 13 отговора
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Къде пък си чувала добри отзиви за Кобра? Тия олио да ги попари! Единствения съвет дет ще ти дам е да НЕ ходиш в Кобра! Когато беше градушката преди време, ми се счупи задния джам. Смених го в Кобра, щото толкова и разбирам. Зимата, просто от студа, беше замръзнало и се пръсна! При тея изменкяри повече никога!
      Бяха ми го завели Армеец по щета, уж оригинално да сложат, оказа се, че са сложили някакъв гаден китаец. Отделно, че още преди да се пръсне, така го бяха монтирали, че влизаше влага от вътрешната страна и се чуваше шум от вятъра при малко по висока скорост.

Бягай надалеч от Кобра и депозирай!
    • LouderSixpounder
      LouderSixpounder
      Сребро
      дилиииййт плииййз
    • LouderSixpounder
      LouderSixpounder
      Сребро
      dea boovete
    • venkablgd
      venkablgd
      Бронз
      Българската дивотия няма спиркаааа.Да си направиш регистрация днес,във форум за покер за да питаш за авто стъкла?? БЕЗЦЕННО. И не госпожо определено тук не е правилното място.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

SisyIv, браво за опита, но тези номера отдавна се знаят.

@останалите - темата остава, като ще следя потребителя. Първото мнение е редактирано, защото "за мене тва е неква скрита реклама на НесКафе" и за това слушам съвета "па смени текста бе!" и сега трябва да е ОК. :D

Инак да ползвам темата - всичко си е до сервиз. Квартален такъв може да се окаже много по-читав от колкото голям. Трябва да се избира внимателно обаче, защото може и да доведе до съжаляване.

Инак преди години на предишен автомобил бях лепил - разбира се за малък проблем.
      На този, който търкалям от над 8 години, малко след купуването му се появи удар от камъче с 3 малки лъча (под 2мм) - не са мръднали за цялото това време. Всичко зависи колко здраво е купето от към сучене и прочие. :)

Инак ако има пукнатина - най-доброто решение си е смяна.
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      5 точки са си 5 точки ;)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      venkablgd, не е само в България. Всъщност тука страдаме в много по-малка степен. А ботовете стават все по-умни. Да не ти казвам какви мерки за сигурност минават - такива, на които много потребители фейлват с изненадващи темпове - например "напишете с думи за десетиците и цифра да единиците колко е 57-23". :D

Едно че има грешни отговори, второ че не се знае какво са десетици и... трагедия. :f_confused:

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от lowstacker
      5 точки са си 5 точки ;)
      Ако е за томболата - когато потребител спечели награда се гледа публикацията с която е спечелил дадения билет. ;)
      Тази много вероятно да отпадне, ако не пише повече. ;)

Поздрави,
      Александър
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Малии, сега като се замислих, тук как ме блъфираха! Добре, че Сашо хвана блъфа, после риба бил, къде бе :D
      Пък даже писах да се обяснявам, добре ме наредиха :D
    • targovina
      targovina
      Бронз
      Вие вЕрно ли си помислихте, че Кобра си правят реклама в стратеджито:f_thumbsup:
      Аз съм сменял стъкло при тях и беше ок.
      А покрай градушката наистина беше страшно, цяло чудо е, че са ти намерили стъкло, а не си карал 2 месеца с найлоните.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      targovina, рекламата беше на друг сайт, а кобрата бяха споменати "да я маскират". :D
      Едната беше линкната, другата не. Стандартна практика, която виждам редовно по автофорумите.

Поздрави,
      Александър
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Та то не е много по темата ама все пак ... Вчера ми се допи компот ама нямах. Тръгнах да търся из магазините ама и там нямаше и после се сетих, че на село при баба има. Ако случайно на някой друг му се допие компот може да си поръча на този сайт http://www.kompotanababa.com . Пращам и по еконт с опция тествай преди да платиш.
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      В ebay продават пакетиран въздух от Пирин, много е вървежен, препоръчвам на всички.