сьвет

• mariq02
      mariq02
      Бронз
      така... мисля утре да вкарам отново във ФТП имам нужда от сьвет понеже мисля да цъкам на 02/05 няма да имам нужната банка за лимита но и не искам да се нервирам на 02 защото ми плащат със всякакви лайна и ме бият..та мисълта ми беше какви са игра4ите на 05 ясно е 4е отка4алки има и там.
  • 7 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Играчите на НЛ5 са точно толкова слаби,колкото и тези на НЛ2 и също ще ти плащат с абсолютно всякакви боклуци,така че според мен е по-добре да си спазваш БРМ,за да можеш по-лесно да понасяш бедбийтовете,които са неделима част от играта
      Поздрави,
      Митко
    • ghj6363
      ghj6363
      Бронз
      Аз те съветвам да не скачаш на НЛ5 ако нямаш нужната банка, тъй като управлението на банката е главната разлика между добрите и слабите играчи освен това шанса да си загубиш банката на НЛ5 е доста по-голям, а и няма голяма разлика м/у играчите на НЛ2 и НЛ5.
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      благодаря и на двама ви .зна4и отново ядове ще има :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      то и на нл300 и нагоре има риби,един път като гледах на silen21 (минд стейкс играч) ръцете видех некъв дето му плаща сума ти и нещо на висока карта 9 :D играи си на лимита спазвай управлението на банката и си ти.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mariq02,

Нека и аз да споделя личното си мнение: Според мен ще имаш още по-големи ядове, ако играеш на лимит, който не можеш да си позволиш с банката си.

По-добре играй на NL2, ако само за него имаш достатъчно бай-ина, за да не се окаже прекалено скоро, че нямаш достатъчно пари и за този лимит.

Поздрави,
      Надя
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей mariq02,

Нека и аз да споделя личното си мнение: Според мен ще имаш още по-големи ядове, ако играеш на лимит, който не можеш да си позволиш с банката си.

По-добре играй на NL2, ако само за него имаш достатъчно бай-ина, за да не се окаже прекалено скоро, че нямаш достатъчно пари и за този лимит.

Поздрави,
      Надя

дам, заредих с 20 долара загубих 4 после ги върнах от 1 турнир 1.20/9 4овека взех 1 место сега пак сядам да видя как ще продължа на 01/02 ако не върви пак, ще се ориентирам към 1,20 турнирите защото май като цяло там съм най силна няколко 1 места в 45 няколко 1 места в 18 и 1 мисля в 27..но май към 9 местните е по добре
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Имай предвид обаче, че отново има управление на банката и за турнири:

Никога не харчи повече от 2% от наличните в сметката си пари за един Sit & Go турнир (без да се брои рейка/входната такса).

Сигурно вече съм досадна с тези напомняния, но практиката е показала, че наистина трябва да имаш достатъчно пари в банката си за даден лимит, за да успееш.

Поздрави,
      Надя