Теглене от Покер Старс

• shmeri
      shmeri
      Начален
      Здравейте,

Много се извинявам, че пиша по тема на която е отговаряно над 10 пъти, но съм отчаян.
      Първо започвам с проблема а именно тегленето чрез "Директен банков трансфер" или към "Visa" в Покер Старс(ПС)!
      Първоначално имах сметка в BG и при "Директен банков трансфер" за 100 евро ми пращаха 189.62лв. Бях посъветван да си отворя сметка в EUR и да си превалутирам средствата в ПС на евро и след това да си ги пратя в евровата сметка. Направих го резултата беше същата сума за 100евро към сметката ми. Последва мейл от моя страна към ПС, защо не може да ми пратят сумата в евро в евровата сметка на което те ми отговориха следното -
      "Когато зададете теглене, ние преобразуваме средствата Ви от валутата в сметката Ви в PokerStars посредством директен банков превод във валутата на държавата, регистрирана към сметката Ви. Валутата на Вашата държава е български лев, а не - евро и поради това не можем да Ви изпратим евро. Вашите транзакции (депозити и тегления) са ограничени до валутите, налични в държавата Ви въз основа на настройките на нашата система. PokerStars планира да добави поддръжка на повече валути в бъдеще. Редът, в който ще бъдат добавени допълнителни валути, зависи от интереса на играчите."
      От 20-тината теми който прочетох за "Skrill" или "Nettler" не останах с впечатление, че всички са довлони от тях а и освен това не сам наясно с тях. Вече не вярвам, че е възможно да си получим средствата така както желаем... Отчаян съм! Ако някой ми помогне с моят казус, ще съм му изключително благодарен!! Благодаря Ви!

Поздрави!
  • 1 отговор
    • astanchev
      astanchev
      Бронз
      Здравей ,
      защо не отскочиш до банката и не питаш на място как стоят нещата , каква сума точно са ти превели , в каква валута и ако не е в лева по какъв курс са ти ги обърнали . Ако действително са ти превели сумата в левове , питай съпорта на ПС за курса по който са ти обърнали валутата и зашо точно по този курс , който очевидно доста се различава с курса на БНБ . Поне аз така бих процедирал преди да се отчаям :)
      Хубав ден .