Спечелих от лотарията :)

• bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Айде, бате ви Марто пак удари от лотарията. :D
      Получих някакъв мейл от някоя си Олга от Стратежи, че съм спечелил 10 доларчета от някаква лотария. Да си призная, идея си нямам каква е тая лотария, ама важното е че съм спечелил.

Ама всяко хубаво нещо си има и край разбира се. Тъкмо вече бях нагодил как да изхарча печалбата, точно ми идваха и се оказа, че парата е преведена в някаква сметка "покани приятел". Та намерих я тая сметка, ама се оказа, че за да теглиш от там трябва да имаш 50 кинта минимум. Та греда, подлъгахаме, ама не мога да ги тегля, а вече се похвалих на жената. Са кво ще й обяснявам, направо не знам. Пак ще започне да нарича лотариите и комара като цяло мошенници, че имало врътки и не изплащали спечеленото, ако въобще спечелиш. :D

Та продавам 10 долара в "покани приятел" за 9.90 кеш. Бързайте с ЛС, че количествата са ограничени!

Втори вариант ми е, да изчакам да спечеля още 4 пъти по 10 кинта от лотарията, ще станат 50 и после шапка на тояга. Работата е изпечена, ама не знам коя е лотарията да се запиша пак...
  • 7 отговора