Банка, PokerStars, теглене ?

• Thuler
      Thuler
      Бронз
      Желая да ви попитам, към коя банка е най-добре да си направя сметка+ карта, за да имам най-ниските възможни такси ? Сметката левова или еврова ? Мнение за алфа банк(най ми е близка)
  • 9 отговора
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Аз лично съм доволен от ЦКБ. До скоро нямаше никаква такси, свързани с картите, сега въведоха някакви, но са пренебрежително ниски. Бързо и компетентно обслужване като цяло, не съм имал проблем там никога. Сметката по всяка вероятност най-добре да ти е еврова, ако можеш да теглиш в евро. До 100Е няма комисионна, после беше някаква малка твърда такса, после над 1к евро беше 0.2% или нещо от сорта.
    • Публикацията е премахната

• JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      Брат уин кейк не са ли фалирали?
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Аз си чакам над година кешаута от тая зала, няма такива боклуци. На никого не препоръчвам да вкарва пари в тяхната схема.
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Bmw team, ходи се прави на интересен в други теми... трол... Fanko мерси за мнението
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от JoSsP1n
      Брат уин кейк не са ли фалирали?
      Аз си чакам над година кешаута от тая зала,
      тихо са :D
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от Fanko
      Аз лично съм доволен от ЦКБ. До скоро нямаше никаква такси, свързани с картите, сега въведоха някакви, но са пренебрежително ниски. Бързо и компетентно обслужване като цяло, не съм имал проблем там никога. Сметката по всяка вероятност най-добре да ти е еврова, ако можеш да теглиш в евро. До 100Е няма комисионна, после беше някаква малка твърда такса, после над 1к евро беше 0.2% или нещо от сорта.
      Това е ако теглиш към сметката с ''банков превод '' или там както го водят , ако теглиш към визата би трябвало да няма нито една стотинка такса.
      Иначе на ЦКБ таксите са , до 100 Е - няма , след това е 5 Е + 0.1% .
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      Аз съм на ЦКБ дебитна карта виза електрон левова сметка. Последното ми теглене беше 1.5к$(обърнато в евро в самата зала) и сичко си дойде точно без такси.Нз за какво ви е еврова сметка като покерстарс имат сметка в уникредит в бг и ти пращат парите в левове.
      А за процентите които слагат ЦКБ - тука става дума за международен трансфер(преди когато нямаше покерстарс.бг тогава слагаха такси за такива трансфери).
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей Thuler ,

аз от години имам дебитна Visa electron към ЦКБ в долари.Теглил съм суми до 1000$по следният начин:от залите към Skrill в долари,след това от Skrill към картата отново в долари и винаги получавам точно толкова $ колкото съм изтеглил в картата, без цент разлика.Единствената такса е тази на Skrill за теглене ( около 3$ ).
      Картите на ЦКБ се издават безплатно,като може да се попълни и заявка онлайн,такса за поддръжка 1 лв/месец.

Поздрави,
      AnimeWatch