Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

вече съм 100% убеден че старса се манипулира

• Switchn
      Switchn
      Сребро
      Сега няма да навлизам в подробности..депозирам 10$ и играя следвайки линията на АCOIMBRA - challenge 10$-1000$ само 0.25$ след 30-40турнирчета с няколко финални маси и няколко първи места,регвам сателит 0.55$ рибай за 44$ баунти билдър.Влизам в него и завършвам 83ти мисля в парите от 1300човека.С две или три елиминации по 10$ горе долу към 140$ профит за 3часа някъде.Следва тотален даунсуинг....никви ръце не издържат ни на търн ни на ривър ни префлоп.Викам ок..вариация.Пак продължавам 0.25$ между временно доста бързо стигам среброто в старса и почвам да трупам точки за злато.Следва пак сателит регнах един 5$ сателит за 55баунти отново влизам в 55$баунтито ...и почва за 30мин игра ръка различна от 42 24,53,23,32 62 26 не виждам.Нашивам се с АQ колват ме с КК.без елиминации после следва сателит за 16.50$ баунти пак влизам в големия турнир.Пак такива ръце.След една седмица отново влизам от сателит на 44$баунти ...и софта отново се побърква...почва 24 42 32 23 ау ...и това което ми прави впечатление е че,сателитите раздаването на ръцете т.е скоростта си е ок..обаче в момента в който влезеш в голям турнир от сателит....ръцете почват да се раздават бавно насича или сървъра им се забързва и почва да ги мета се едно ги раздава човек..ташак пълен..откакто старса направиха разширението завършващо на Бг...нямам думи.
  • 597 отговора
    • nsavov
      nsavov
      Бронз
      На мен пък знайш как ми отваря, чак ми омръзна да печеля... :(
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Страхотни разкрития, как да не повярва човек?
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Не играеш достатъчно добре четвъртата улица.:)
    • Jakks
      Jakks
      Злато
      "и почва за 30мин игра ръка различна от 42 24,53,23,32 62 26 не виждам" - такова нещо не ми се е случвало и не мисля, че е възможно. Иначе и аз не съм доволен от ривърстарс, за жалост няма къде да се играе :(
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Много нагласена работа :*

• iulian220
      iulian220
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam
      Много нагласена работа :*

кажи името на хака дет си сложил :D :D
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Само приятелите на Покерстарс и в частност сайтчета къде имат 2 афилейта от които единия е пс ги защитават . Истината е че за изминалите 2 години ПокерСтарс до толкова се промени че заприлича на една циркаджийска електронна машинка и всеки който не прекарва целия си ден там е обречен на неуспех . Можете само да си пуснете клипове из тубето където хора като "стаплес" ви обесняват някакви дивотии а в същото време висят по финални маси като сополи наварзани от един квартал с вашите пари ! Както моите думи за вас не значат нищо повече от гонене на духове така и вашите графики ! И за да завърша главен изпълнителен директор на Ратионал груп - РАФИ ЕШКЕНАЗИ
      айде лека и анатема на покер монопола
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Иначе bmwteam кой ти подсказа финала на денвер пантерите ? Не че друго ама ми е интересно :f_cool:
    • vermilion7
      vermilion7
      Сребро
      От всички теми на губещите играчи дето реват за нагласения старс, поне един път не ви ли мина през акъла, че сте слаби и не ставате?
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      И аз като играя тетрис и вече тъкмо съм грайндил към 30-40мин и винаги ми пуска някво гадно Т дето няма къде да го сложа и после край. Ама нали каквото и да ми пусне друго не ме преебава само гадното Т и все по един и същи извратен начин ми го дава точно когато не ми трябва. Ама аз иначе съм много добър даже ако имаше световни серии по тетрис съм сигурен че поне топ 3 щях да взема, само да не е нагласено и ригнато.
    • h1TthAT
      h1TthAT
      Бронз
      Ко играете покер, това е най-нечестната игра! И онлайн и на живо на всякъде е ригнато!! Скандал! Направо си е за жалба до комисия по казарта, КЗК, НАП, БФС, даже лично писмо до Бойко! Така де, все някой трябва да направи нещо по въпроса...
    • ironbutt85
      ironbutt85
      Бронз
      Това в което съм убеден, е че на кеш масите софтуера реди високи чифтове и сблъсква прекалено често монстър ръце с цел повече рейк и съответно печалба за залата...
      И зуум масите им са пълни с регове и зашитаци и в повечето случаи въпреки че си лек фаворит пак гризваш дръвцето... Аз лично се самоизключих от там преди известно време. Даже някъде имах и снимка на ръка в която на 4 ма човека на зуум масата ни бяха раздадени double suited ръце и всички бяхме ол-ин префлоп! Айде някой ако може, нека да изчисли шанса да се паднат 4 ds ръце на 6 max! И също редовно изплюва ААXX vs KKXXds или AAXXds vs JQKAds и тем подобни монстър ръце! И отделно на суперновите прекалено много им връзва със слаби карти! Абе... с две думи пълна с регове пародия на покер!
      Ето типичен пример как софта нарежда всички улици с цел двамата играчи да влязат ол-ин на търна!
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от Lupusss
      Само приятелите на Покерстарс
      Как се става преател на старса?
    • Публикацията е премахната

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте, темата е за друг раздел. :)

Поздрави,
      Александър

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Switchn,

Знаеш правилата - без български на латиница. Точно пък на 3-ти март това е повече от неудачно. Това е причина двата ти коментара да са скрити.
      Лично аз не знам за телефон, който да не поддържа кирилица. Дори 10 годишния ми телефон - да, точно на 10 години, поддържа кирилица.

Инак темата ти е за оплакване от залата/онлайн покера - точно за този раздел си е. В заглавието също е упоменато коя зала визираш. А що се отнася до PokerStars.bg - това е просто "скин", не отделна мрежа.

Поздрави,
      Александър