Начален капитал от 45$

• svetoslav1979petkov
      svetoslav1979petkov
      Начален
      Здравейте,имам проблем с eтапа "избери покер зала в която искаш да играеш"-отваря ми страница с текст<За съжаление в момента няма достъпни предложения за твоето местоположение, с тези настройки на филтъра. Моля, коригирай филтъра, за да покаже по-широка гама от предложения. Също така имай предвид, че редовно добавяме нови предложения за различните местоположения, така че от време на време проверявай за нови такива, които са достъпни за теб>.Моля за помощ,и имали още нещо което да направя за да получа началния капитал от 45$.
      Благодаря предварително.
  • 9 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей svetoslav1979petkov ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

Предложението за безплатни пари се даваше в залата PKR . В момента обаче залата търпи промени и предложението е спряно.

Добро оферта която имаме е следната:

Вземи $20 безплатни покер пари в PokerStars -получават се веднага след депозит от 20$

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Боби.
    • jaguar01
      jaguar01
      Начален
      Всъщност това същия начален капитал ли е, който се дава след успешно издържане на вашия тест, който дава и достъп до стратегиите на т.нар. "бронзов статус" и ако не, то как бих могъл да бъда допуснат до въпросния тест, защото никъде в сайта не видях линк или каквото и да е указание касаещо този тест, за който така често се споменава във въдеата за "Как да играеш преди флопа" и "Как да играеш след флопа" ?

Благодаря предварително!
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, jaguar01

Добре дошъл във форума.

За същия тест става на въпрос, но тъй като няма зала в която да се получават безплатните пари, предложението не е активно към момента. За съжаление не мога да ти кажа, кога/дали ще бъде активно отново.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Иван
    • jaguar01
      jaguar01
      Начален
      И все пак, трябва ли да държа тест, за да ми станат достъпни материалите от въпросният "бронзов статус", за който се споменава във видеата, за които по-горе стана дума?

Благодаря,
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, jaguar01

Не е необходимо. Тук може да рзгледаш как работи системата ни за статуси и как да повишиш своя: Системата ни за статуси и точки

Поздрави,
      Иван
    • jaguar01
      jaguar01
      Начален
      Ок, прочетох как работи и оставам с впечатление, че тъй като вече това с теста не работи, вариантите да повиша статуса си са единствено ако ползвам някои от вашите бонуси при регистрация, но тъй като аз си имам акаунт и не смятам да откривам нов, ми кажете как да постъпя, за да получа бронзовия статус.

Благодаря,
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей jaguar01,

Можеш ли да ми кажеш от къде си прочел за теста? Защото такъв няма от може би почти 3 години. Т.е. - за началния капитал е достатъчно просто да не си го заявявал преди. :) Както Vankata112 отбеляза обаче, PKR беше единствената зала в която го предлагахме и която беше достъпна за играчи от България, но тъй като около нея се случиха промени - спряха това предложение - не знам временно или за постоянно.

Относно повишаването на статуса - не само че не искаш, но и в никакъв случай не трябва да си правиш нови регистрации в зали, в които вече имаш такива. Това е забранено от правилата им и може да доведе до блокиране на сметките ти.

Така обаче вариантите за теб стават ограничени, но все пак има такива, ще ги изброя всички, за които се сещам, с кратки коментари към тях.
      1) Начален капитал - това е напълно безплатна опция, но за съжаление в момента няма предложение за такъв за играчи от България
      2) Създаване на тракната сметка:
      - с бонус за първи депозит - http://bg.pokerstrategy.com/bonus-offers/
      - с предложение за безплатни пари - http://bg.pokerstrategy.com/free-money/
      Това предложение също е с ограничени възможности - особено когато имаш сметка в една от залите (предполагам визираш PokerStars), поради което не можеш да си създадеш нова, или предложенията в другите зали не ти допадат. Все пак ако нямаш сметка в PKR - можеш да си създадеш такава и да се възползваш от бонуса за първи депозит в тази зала.
      3) Покани приятел Ако поканиш трима твои приятели с личния ти линк от тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/ и те направят поне 1 StrategyPoint - ти ще получиш бонус от 100 StrategyPoints. Както можеш да видиш - основното предимство на тази програма е, че имаш възможност да получиш до $500 за всеки от тях (всъщност дори повече). Точките са бонус, но ти се интересуваш от тях в случая.
      4) Купуване на точки http://bg.pokerstrategy.com/buy-points/ - еднократно закупуване на статус Сребро например ще ти осигури този статус за поне един месец, а след това ще запазиш статус Бронз завинаги.

Поздрави,
      Александър
    • jaguar01
      jaguar01
      Начален
      Ами закупуването на сребърен статус за поне 1 месец ми звучи най-малко усложнено. В сребърния статус предполагам има дори повече материали, отколкото в бронзовия ?
      Но вие сте категоричен, че закупувайки за дори 1 месец сребърен, когато/ако въпросния сребърен статус изтече, аз получавам бронзов, който ми остава за неограничено ползване ?

Благодаря,
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей jaguar01 ,

сребърният статус ти дава пълен достъп до материали за начален,бронзов и сребърен статус.Да,правилно си се ориентирал-след закупуване на сребърен статус и неговото изтичане,получаваш бронзов статус за неограничен период.

Поздрави,
      Георги