Какво ще стане с моите 50$?

• msmilanov
      msmilanov
      Бронз
      Съжалявам че правя цяла тема, но съм начинаещ все пак. Та въпроса ми е какво ще стане с моите 50$ които спечелих преди 2 седмици защото от PokerStrategy изискват да си направиш регистрация с техен код във FTP или Pokerstars и те ще ти ги прехвърлят.. но проблема е че във FTP вече имам регистрация и просто там не ги получих защото не съм използвал кода... Та реших да си направя във PS сложих кода но очевидно е станала някаква "грешка" и ми викат че не могат да ми прехвърлят >50$< защото не съм използвал кода...

И сега какво ще стане с парите ми.. изобщо ще имам ли възможност да ги видя в някоя покер зала, ще изчезнат ли след време, как да си вдигна ранга сега? И как ще печеля Strategy Points ? Мерси предварително :)
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей msmilanov,

За съжаление правилно са те посъветвали, че можеш да получиш началния капитал в покер зала, в която преди не си имал регистрирана сметка.

В момента единствената покер зала, в която предлагаме безплатен начален капитал, е Full Tilt Poker.

Възможно е скоро да има още една покер зала за получаване на началния капитал, но засега не разполагаме с повече информация.

Ти обаче не губиш правото си да получиш началния капитал от $50 по-нататък, ако го предлагаме в други покер зали.

В момента би могъл да депозираш в покер зала по избор от секцията ни с Покер зали, и ако се регистрираш с нашия бонус код и въведеш сметката си при нас, отново ще получаваш StrategyPoints за играта си в тази покер зала.

Поздрави,
      Надя