Предизвикателството

• kab1t0
      kab1t0
      Бронз
      Здравейте :)

Казвам се Георги на 26 години съм и играя покер от няколко години(основно в интернет).Покера не ми е основното средство за пари, но съм печелил някой друг долар от него .От днеска реших да започна да си водя блог в който ще си поставям малки цели който ще се опитвам да изпълня успешно.За 2-3 години игра съм разбрал едно нещо за покера-колкото и да си добър без дисциплина си нищо повече от поредния комарджия.За това с ще се опитам да докажа че със добра дисциплина човек може да си докара добри пари.В момента имам доста други ангажименти така че, няма да мога да играя редовно.Всекидневно ще обновявам блога си с интересни неща около играта по масите и резултати.

Първата ми мини цел е:Да напваря 30$ за около 30 дена от фрийрол турнири в всички зали в който имам регистация.

(ДЕН 1)
      Банка-1,69$ (+0,20$)

Pokerstars-0,00$
      TigerGaming-0,00$
      PKR-0,72$
      Stan*****-0,06$
      Plan********-0,20$ (+0,20$)
      Tony***-0,26$
      1x***-0,07$
      Pari****-0,03$
      Ful***- 0,35$(450$)
  • 7 отговора
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Успех, ама това е малко несериозно, при положение че играеш от 3 години, хвани си депозирай 100$ и играй, кви са тия стотинки, ще изгубиш много ценно време
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от JusTCrAzYBG
      Успех, ама това е малко несериозно, при положение че играеш от 3 години, хвани си депозирай 100$ и играй, кви са тия стотинки, ще изгубиш много ценно време
      Не бе, ти не си разбрал. Новата мода на бедните и тия къде хал хабер си нямат от покер е, като им се доиграе, ама имат 40 стотинки останали в сметката да го наричат "Предизвикателство". ;)

Да ти отворя очите :D

Да напваря 30$ за около 30 дена от фрийрол турнири в всички зали в който имам регистация.
      Като гледам в кви зали играеш, дори и да ги направиш, пак няма да може да ги изтеглиш :D
      Ако ти е зор, дал съм си дрехи на химическото в блока под нас. Мини и бръкни по джобовете, бас че повече стотинки ще има отколкото ти имаш по залите.
      Не ми благодари! :D
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      бмв ,винаги можеш да разсмееш човек:f_drink:

каб, ако сега почваш с покера е ок,но след като си играл си депозирай в една зала една минимална сума и играй нл2,като същевременно си играй фрийролите.
      Успех
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Не отказвайте човека още отначало.Може пък да стане интересен блог.Важно е че колегата е зареден с оптимизъм и ентусиазъм за игра.На мен напоследък ми липсват и двете.В един от последните фрийроли дето играх /със спечелен билет/, на балона ми влязоха АА.Влязох ол ин и един шебек ме събра с 72.Та да направиш банка от фрийроли е според мен почти непосилна задача.Но нищо не пречи да се опита.Аз лично ще следя с интерес.
      В Старса нещо няма вече толкова фрийроли, колкото преди/не става въпрос за тия дето като изпълниш някакво условие получаваш билет/, а за тия дето са безплатни и без никакви условия.Да не говорим,че броя на участниците рядко е под 10К.
      В PKR не бях влизал от сума време.Там играех известно време с променлив успех докато един ден не направих чутовната глупост да заложа цялата си банка на един футболен мач.Сега като гледам пише, че има 3000 човека онлайн пък аз нещо не ги виждам.Крият ли се,или аз не мога да се оправя с леко променения софтуер?Махнали са Спиновете?????Това не беше ли най-прогресиращия формат в съвремения покер?
      В Tiger не можах да вляза изобщо , понеже паролата ми не била вярна.Това е невъзможно,защото тя е същата като и за останалите зали в които имам акаунт.Чак пък толкоз да съм тъп и на мен не ми се вярва.
      За други зали няма да говоря,защото знам , че не са партньорски на Стратеджи.Абе голяма мъка навсякъде.Тамън се бях настроил да почвам пак да играя пък то НА………
      Ще започна пак в Старса, то е ясна работата.
      Айде колега kab1t0.Давай смело и не се отказвай.Положението не е никак розово, ама така ако се отказваш????Освен дисциплина за да успееш трябва и да си упорит.
    • psixopataa
      psixopataa
      Бронз
      ELBI77 четох за Tiger, че след обновяването на софта паролата трябва да е м/у 6 и 10 символа.Пробвай да я смениш. При някои става при други не
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Благодаря psixopataa!Стана.Ще изиграя някой друг от ''любимите'' ми фрийроли.:f_thumbsup:
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      В Тайгъра пък т.нар. фрийроли са с рибай:f_biggrin: Иначе има редовно и като гледам играят не повече от 500 участника.Ама то пълно щастие няма.И аз реших да си направя едно предизвикателство: ДА СПЕЧЕЛЯ ПАРИ ОТ РИБАЙ ФРИЙРОЛИ БЕЗ ДА РИБАЙВАМ.:mdr: